Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru

Ülkemizde hizmet veren bankalar arasında yer alan kamusal sermaye destekli en büyük ve en eski bankası olan Ziraat Bankası müşterileri günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlayan, aylık düzenli fatura ve para transferi yapabilme imkanını sunan aynı zamanda ihtiyaç halinde nakit avans desteği veren Maximum kredi kartını kullandırmaktadır. Banka müşterileri bu karta sahip olabilmeleri için ilk olarak Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu işlemlerini ATM, SMS, internet şubesi, Web Sitesi ve telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilmektedirler.

Banka şubeleri aracılığı ile kredi kartı sahibi olmak isteyenler ilk olarak nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile birlikte Ziraat Bankasında bulunan bireysel müşteri hizmetleri bankolarında yer alan müşteri temsilcisinin kredi kartı başvuru formunu doldurtması ile gerçekleştirebilirler.

Ziraat Bankası kredi kartı başvuru işlemini her daim para çekmek için kullanılan Ziraat Bankası ATM’leri üzerinden gerçekleştirebilir. Bunun için ATM üzerinden bulunan yönlendirmeler kullanılarak anında kredi kartı başvuru gerçekleştirilebilir.

Banka müşterilerinin kendi hesapları üzerinden bulunan internet bankacılığı ekranı vasıtasıyla da Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilir. Burada bulunan talep formunu dolduran banka müşterisi anında bu karta sahip olabilir.

Aynı şekilde cep telefonun kısa mesaj yerine başvuru talepleri yazılarak bankanın kullanmış olduğu 4747 numaralı SMS Şubesi kanalı vasıtasıyla kredi kartı başvuru talebi gerçekleştirilebilir.

Ziraat Bankası müşterisi olmayan vatandaşlar ise, bankanın resmi web sitesi üzerinde bulunan kredi kartı başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak suretiyle yine kredi kartına sahip olabilirler.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek son platform ise, bankanın kullanmış olduğu 444 0 000 numaralı çağrı merkezi veya telefon bankacılığı üzerinden başvuru formunu telefon bankacılığı yetkilisine doldurtmak suretiyle başvuru işlemi gerçekleştirilebilir.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ