Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Günlük alışverişlerinizde büyük ödeme kolaylığı, ihtiyaç halinde taksitli olarak nakit avans desteği ve otomatik fatura ödeme talimatı ile düzenli fatura ödeme imkanını sağlamaktadır. Özel bankacılık denildiği zaman ilk akla gelen bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda finansal destek hizmeti veren World Kredi Kartını kullandırmaktadır. Türkiye’nin birçok noktasında geçerli olan Yapı Kredi Bankası kredi kartı ile dilediğiniz taksitlerde alışveriş yapmanıza yardımcı olmaktadır. Peki, Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Akılcı ve yenilikçi çözümler sunan özel teşebbüs destekli bankalar arasında yer alan Yapı Kredi müşterilerinin kredi kartına kolay bir şekilde sahip olabilmeleri için SMS yoluyla başvuru hizmetini başlatmıştır. Böylece banka müşterileri cep telefonun mesaj kısmına WORLD, T.C. Kimlik Numarasını aralarda boşluk olacak şekilde 4421’e kısa mesaj atmaları yeterlidir. Başvuru talebi alınıp gerekli incelemelerin yapılmasından sonra en geç 3-10 gün içerisinde sizlere geri dönüş yapılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir diğer hizmet kanalı ise, banka şubeleridir. Banka içerisinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri bankolarında bulunan banka görevlileri aracılığı ile doldurulacak kredi kartı başvuru formu ile işleminiz gerçekleştirilecektir. Bankanın sizin için yapacağı incelemenin ardından en geç 10 içerisinde olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş yapılacaktır.

World Kredi Kartı sahibi olabilmek için ayrıca bankanın online hizmetleri adı altında vermiş olduğu ekranları kullanılmak suretiyle de kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilir. Ayrıca Yapı Kredi Bankası müşterileri diledikleri zaman internet bankacılığı üzerinden Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusunu da gerçekleştirebilirler.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ