Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Yapı Kredi Bankası müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kredi kartı ürünleri ile müşterilerinin günlük gereksinimlerini karşılarken alışveriş sırasında ödeme kolaylığı sağlayan, aylık faturaların otomatik ödeme talimatı ile kredi kartı üzerinden ödenebilmesine ve aynı zamanda ihtiyaç halinde nakit avans desteği gibi hizmetleri bu ürünler üzerinden sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapıldıktan kısa bir süre sonra banka talepte bulunan müşterisine geri dönüş sağlar. Bir hafta 10 gün içerisinde sağlanan bu geri dönüş gerçekleşmediği takdirde Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini banka müşterileri gerçekleştirebilir.

Başvuru sonucu öğrenme adına banka müşterisi ilk olarak Yapı Kredi Bankası şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkisi ile görüşme yapabilir. Yapılacak olan görüşme sırasında banka müşterisi görevliye T.C. Kimlik Numarası veya kredi kartı başvuru referans numarası üzerinden sorgulama yapacaktır. Kartın çıkıp çıkmayacağı noktasında da detaylı bir bilgiye sahip olunabilir.

Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işleminde kullanılan bir diğer yöntem ise, yine başvuru işleminin de gerçekleştirildiği SMS yolu ile sorgulama yapmaktır. Bunun için cep telefonun kısa mesaj yerine WORLD boşluk T.C. Kimlik Numarası yazıp 4407’ye kısa mesaj atmanız yeterlidir.

World kredi kartı başvuru sonucu sorgulama için kullanılan son platform ise, Yapı Kredi Bankası Telefon Bankacılığı üzerinden yapılacak olan sorgulamadır. Bunun için banka müşterileri 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı telefonlardan herhangi birini aramak suretiyle T.C. Kimlik Numarası üzerinden sorgulama yapabilmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Odeabank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ