Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri

Bankacılık sektörünün köklü kuruluşları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası ilk olarak 1944 yılında kurulmuştur. Sermaye büyüklüğü açısında ülkemizin 4. özel teşebbüs destekli bankaların arasında yer alır. Her dönemde bankacılık anlayışını müşteri odaklı olarak merkeze koyan Yapı Kredi bu alanda yenilikçi bir çizgiye sahip olması ile bilinir. Bankacılık sektörüne sağlamış olduğu katkının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır. Müşterilerine hizmet verebilmek adına çeşitli kanallar sunan banka özellikle şubeleri aracılığı ile birebirde hizmet vermeye özen göstermektedir. Şubeleri aracılığı ile hizmet almak isteyen banka müşterileri Yapı Kredi Bankası çalışma saatlerini bilmezi gerekmektedir.

Şube Çalışma Saatleri

Sabah: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğlen Sonrası: 13.30 – 17.00

Saatleri arasında şubeleri üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Yapı Kredi Bankası çalışma saatleri noktasında hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri de bazı şubelerini açık tutmaktadır. Özellikle İstanbul da 4, İzmir, İzmit ve Mersin de birer tane olmak üzere alışveriş merkezlerinde genellikle 10.00 ile 21.30 arasında değişen saatlerde bankacılık hizmetini vermektedir.

Yapı Kredi Bankası müşterileri ayrıca www.yapikredi.com.tr platformu üzerinden internet bankacılığını, 444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralı telefon üzerinden telefon bankacılığı hizmetini haftanın 7 günü 24 saat boyunca vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ