Vakıfbank Ticari (Taksi) Plakaya Kredi

 

Ülke genelinde bankacılık sektöründe birçok ilklerin öncüsü olma özelliğine sahip Vakıfbank son dönemlerde yepyeni bir kampanya ile yine müşterilerine çok cazip bir kredi alternatifi sunarak bir yepyeni bir kampanya başlattı ve bir ilke daha imza attı. Vakıfbank tarafından açıklanan kampanyada; Ticari plaka hat sahibi olan kişilere güncel kredibilite durumları da incelenerek plaka hatlarının değerinin belirlenmiş olan bir miktarına kadar taşıt kredisi ya da plaka teminatlı işletme kredisi vereceğini bildi.

Ülke genelinde başlatılmış olan ve oldukça rağbet gören plakanı getir kredini al kampanyasında gerek araçların bakım ve onarımları gerekse araç değişiklikleri için hat sahiplerinin ekonomik sıkıntılarından kaynaklanan ihtiyaçları için onlara destek vermek amacı ile programlanmış bu kredi türünün hat sahiplerine büyük bir rahatlık sağlayacağı düşünülüyor.

Vakıfbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi ürünü ile ilgili uyguladığı faiz oranları ödeme vadesine göre değişiklik göstermektedir. Buna göre 0 – 24 ay vadeli kullanılmak istenen kredi için ticari hat sahiplerinin üstlenmesi gereken faiz oranı 0,90 iken, 25 – 36 ay vadeli kullanılmak istenen kredi için bu oran 0.91’e ve 37 – 60 ay vadeli kullanılmak istenen kredi için ise 0.92’ye çıkmaktadır.

Vakıfbank tarafından şehir içi toplu taşıma işi yapmakta olan kişilerin kurmuş olduğu oda / dernek / kooperatif ya da vakıf üyesi olan minibüs, ticari taksi, servis aracı ya da özel halk otobüsü sahiplerine hat bedeli, araç bakım ve onarım gideri ve araç yenileme giderlerinin finansmanını sağlayabilmeleri adına kullandırılan taksitli kredi ürünü sektörde ilke defa Vakıfbank tarafından başlatılmış bir üründür.

Vakıfbank Ticari (Taksi) Plakaya Kredi Özellikleri

  • Banka tarafından bir firmaya kullandırılacak olan maksimumum kredi limiti bulunulan şehir, çalışan aracın cinsi ( taksi, servis aracı, dolmuş, minibüs, halkı otobüsü vs. ) ve çalışılan hat ile ilişikli olarak değişiklik gösterebilmektedir.
  • Bahsi geçen firmalara işletme kredisi ve araç kredisi kullandırılabilmektedir.

Kredi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sizlere en yakın Vakıfbank şubesi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Devlet destekli evlilik kredisi nasıl alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fikret acar diyor ki:

    Istanbulda ıbb tarafından servıs araclarında plaka dondurulması calısması yapılmaktadır bır bedel alınırsa bankanızda bununla alakalı bır calısmanız varmı bılgı geldımı sıze kulanabılıyormuyuz

BİR YORUM YAZ