Vakıfbank Kış Kredisi 2015 İle Masrafsız Kredi

Gerek özel gerekse devlet bankalarının daha çok müşteri çekebilmek için ve müşterilerinin hali hazırda nakit sıkıntılarını giderebilmek için sunmuş olduğu kışa ve kış aylarına özel kredi paketlerinden öne çıkanlardan biri Vakıfbank Kış Kredisi Seçenekleri.

Vakıfbank Kış Kredisine Başvuru Yapabilmek İçin Gerekli Belgeler

Vakıfbank’ın müşterilerine tamamen kış aylarına özel olarak hazırlayıp sunmuş olduğu kış kredi paketlerinden birine başvuru yapabilmek için öncelikle internet üzerinden ya da bankaya giderek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında bankaya kredi kullanabilmek için istenmekte olan nüfus cüzdanı ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisini, gelir durumunuzu gösteren belgeyi, ücretli çalışıyor olmanız halinde maaşınızın üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığına dair şirket yazısını ve ikametgâh adresinizi belirten belge fotokopisini ibraz etmeniz gerekmektedir. Kullanmak istediğiniz kredi seçeneğine göre banka sizden ek belge ya da teminat isteyebilmektedir.

Vakıfbank Kış Kredi Seçenekleri

Vakıfbank nakit ihtiyacı olan tüm müşterilerinin kredi kullanabilmesini kolaylaştırmak adına kendi bünyesinde birbirinden farklı ve avantajlı kış kredisi seçenekleri sunuyor. Nakit ihtiyacı duyan birçok kişinin beklenilenin üzerinde talep gösterdiği kredi paketlerinin içerikleri ve şartları şöyle;

  • Vakıfbank müşterileri için üç farklı faiz oranı sunuyor. Bunlar % 0.95, % 1.06 ve % 1.09
  • En düşük faiz oranına sahip % 0.95 faizli kredi seçeneği sadece 12 ay vadeli ve 5.000.-TL tutarında ki kredi kullanımlarında geçerli. Kısa vadeli kredi çekmek isteyenler için oldukça cazip olan bu paket diğer bankalara oranla müşteriler için oldukça avantajlı bir kredi ürünü.
  • – TL ile 50.000.- TL arasında kredi kullanmak isteyen ve % 1.09 faiz oranı uygulanan müşteriler masrafsız kredi seçeneğinden faydalanabilmektedir. Birçok müşteri masrafsız olduğu için bu pakete yönlenmektedir.
  • % 1.09 oranı dışında kalan oranlar üzerinden çekilen kış kredileri ise banka tarafından çekilen kredi tutarının sadece binde 5’i dosya masrafı olarak alındığı için çok tercih ediliyor.

Her ihtiyaç ve talep düşünülerek hazırlanmış Vakıfbank Kış Kredisi seçeneklerinden hemen herkes kendi için uygun bir kredi ürünü bulabilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Tapu Masrafı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ