Vakıfbank Evlilik Kredisi

Vakıfbank kamu kuruluşu olan bir banka olmasından ötürü özel bankalara oranla daha cazip imkanlarla sunduğu evlilik kredisi ile evlilik işlemlerinize ait , ev eşyası almak üzere yada balayınız için gerekli olan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir yada ciddi orandan bir destek alabilirsiniz.

Vakıfbanktan Kullanacağım Evlilik Kredisinin Miktarı Nedir?

Vakıfbankın evlilik kredisinin kefilsiz kullanım üst limiti 20.000 TL olarak belirlenmiştir. 18 aya varan vade seçenekleri ile kullanacağınız evlilik kredinizin faiz oranı ise %1,11 olarak belirlenmiştir.Vakıfbank diğer bankalara göre daha düşük faiz oranı sunarken üst limiri ve vade sayısını azaltarak evlilik kredisi almanıza imkan sağlıyor.Düşük faiz oranı sayesinde kredinizi geri öderken bütçeniz zorlanmadan ödeme gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

 

Vakıfbank Evlilik Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

Vakıfbank’ın bir çok kanalından evlilik kredisi için başvurmanız mümkün.Evlilik kredisi başvurunuzu ATM üzerinden , cep telefonunuzdan kısa mesaj atarak , internette vakıf bank web sitesinde bulunan kredi başvurusu butonu aracılığı ile ve şubeye bizzat başvurarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Vakıfbank Evlilik Kredisini Kullanacağım Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Bireysel ihtiyaç kredisi kullanarak evlilik masraflarınızı karşılayacağınız kredinin maksimum vadesi 36 aya kadar çıkabilir.

Kredi kullanımı için düzenli bir gelir aranmaktadır.ayrıca kredi risk durumunu ve geçmiş döneme ait kredi kredi kartı ödeme profilleriniz kredi başvurusunun olumlu olması için gereklidir.

Kredinizin kullanımı ile başlayıp bitmesi ile sona eren hayat sigortası ile beraber kredi kullanımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Vakıfbank Evlilik Kredisi İçin Banka Hangi Evrakları İstiyor?

Vakıfbanktan kullanacağınız evlilik kredisinde banka tarafından istenilen belgeler

  • Nüfus cüzdanız pasaport yada sürücü belgesi
  • Gelir durumunuz gösteren belge bu belge ile beraber gelirinizin üzerinden herhangi bir haciz durumunun olmadığını gösteren şirket yazısı
  • İkametgah yada son aya kayıtlı elektrik , su yada doğalgaz faturası

 

Olarak sıralanabilir.Banka gerek duyduğu takdirde ek belge , kefil yada teminat istenilebileceğini belirtmek isteriz.

 

 

Bir önceki yazımız olan İng bank Evlilik Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ