Vakıfbank Bahar Kredisi

Günümüzde tüketicilerin tüm istek ve ihtiyaçlarını gidermek adına bankalar arası bir rekabet başlamıştır. Her banka belirli dönemlerde tüketiciye uygun olarak kredi imkânları tanımakta ve düşük faiz seçenekleri ile ödemeleri de kolaylaştırmaktadır. Tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına ve her döneme özel olarak kredi veren bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi artık bahar dönemini de kapsamaktadır. Vakıfbank bu dönemde de ihtiyaç kredisi kampanyası ile karşınıza çıkarak uygun kredi seçeneklerini sunmaya geliyor.

En Uygun Bahar Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında sunulan Vakıfbank Bahar Kredisi için tüketicilere uygun faiz oranları ile destek vermekte ve bahar döneminde de ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Buna göre,

50.000 TL kredi tutarına kadar

Kredi vadeleri 36 aya kadar

İhtiyaç kredisi faiz oranları % 0,99 ve % 1,19 arasında

Kredi tahsis ücreti 105 TL ile 208,95 TL arasında

Diğer kredi masrafları 8,53 TL ile 85,38 TL arasında belirlemiş olduğu faiz oranları ve seçenekleri ile tüketicilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Kendinize göre en iyi ve en uygun kredi seçeneklerini inceleyerek Vakıfbank Bahar Kredisi şansını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Kredi Tahsis Ücreti ’ne %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) dâhil edilmiştir. Hayat Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için hesaplanmış olup kredi tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre da esneklik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Başvuru Şartları

Başvuruyu yapacak kişi için herhangi bir kefil şartı aranmamaktadır. Fakat banka tarafından gerekli ön görüldüğü durumlarda kefil talep edilmektedir. Hiç bir ekstra borç durumları ile karşı karşıya kalınmadığı müddetçe Vakıf Bankası tüketiciye zorluk çıkarmadan bahar kredisi verebilmektedir. Kredi kullananlar açısından ise en uygun faiz ve geri ödeme koşulları ile kredi kampanyasını takip edebilir ve başvuruda sorunsuz bir şekilde ister şube yolu ile isterseniz de online platform aracılığı ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu sayede kısa zaman içerisinde bahar kredi başvuru sonuçlarınız sizlere sms ya da e- posta yolu ile hatırlanacak ve sonuçlar banka yetkilisi aracılığı ile en iyi şekilde aktarılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Online Kredi Başvurusu İçin En İyi Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ