Türkiye Finans EFT Ücretleri

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans müşterileri kendi hesapları üzerinden farklı bir banka hesabına para transferi gerçekleştirdikleri zaman kullanmaları gereken bankacılık işlemi EFT’dir. Para transferi işlemleri arasında en çok tercih edilenleri arasında yer alan EFT için Türkiye Finans EFT ücretlerini müşterilerin kullandıkları banka kanallarına göre belirlemiştir. Bununla birlikte Türkiye Finans şubeleri ve internet bankacılığı üzerinden yapılan tüm para transferi işlemlerinin her biri için banka ücret talep etmektedir.

Türkiye Finans EFT Ücretleri

Banka müşterileri EFT için şubeleri kullandıkları takdirde 25 TL ile 350 TL arasında bir masrafı karşılamak durumundadırlar. Ayrıca Türkiye Finans EFT ücretleri için size çıkarılan masraf %0,5 olarak hesaplanmaktadır. Buna karışlık olarak yapılan EFT ne kadar olursa olsun maksimum ödenecek miktarda 350 TL olarak belirlenmiştir.

Banka müşterileri EFT işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde www.türkiyefinans.com.tr internet platformu üzerinden internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirdikleri takdirde ise 2 TL gibi bir meblağ ödemek durumundadırlar. Türkiye Finans EFT Ücretlerini bu iki kanal ile banka müşterilerine sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan TEB Eft Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ