Türkiye Finans EFT Saatleri

Bankacılık sektöründe katılım bankacılığı adı altında hizmet veren bankalar arasında yer alan Türkiye Finans müşterilerinin farklı banka hesapları arasında para transferi yapabilmeleri için EFT işleminden yararlanmalarını sağlamaktadır.

Türkiye Finans EFT ve Saatleri

Hafta içi her gün resmi tatiller dışında Türkiye Finans EFT saatlerini 17.00’a kadar uzatmıştır. Yapılacak olan para transferleri bu zaman dilimine kadar yapıldığı takdirde işleminiz 10 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşecektir. Bu durum bazen resmi tatiller bir gün önce, Cuma günü ve diğer özel durumlara bağlı olarak bankanın yoğunluğundan dolayı bu zaman dilimi 30 dakikayı bulabilmektedir. Ayrıca Türkiye Finans EFT saatleri bankanın resmi tatillerden dolayı yarım gün çalışması durumunda EFT işlemi ancak saat 11.00’a kadar yapılmış olması gerekmektedir. Eğer bu zaman dilimleri içerisinde işleminizi gerçekleştirirseniz aynı gün muhatap bankanın hesabına paranız transfer edilecektir. Eğer bu sürenin aşılması durumunda ise bu sefer para transferi ilk iş günü EFT saatleri arasında gerçekleşecektir.

Türkiye Finans EFT Sorgulama İşlemi

Türkiye Finans EFT saatleri arasında gerçekleştirmiş olduğunuz para transferleri aynı gün aktarılmadı ise bu sefer hemen yapmış olduğunuz işlemlerin bilgilerini kontrol etmeniz gerekmektedir. EFT bilgilerinde herhangi bir sıkıntı yok ise, bu sefer hemen bankanızın 0850 222 2 244 numaralı çağrı merkezi ile veya banka şubelerinden herhangi biri ile görüşmeniz gerekmektedir. Yapılan görüşmelerde bankanızdan kaynaklanan bir sorunun olmadığını tespit ettiğinizde bu sefer muhatap banka ile irtibata geçmeniz gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank EFT Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ