Türkiye Finans Çalışma Saatleri

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren kurumlar arasında yer Türkiye Finans, katılım bankacılığı misyonunu üstlenmektedir. Müşterilerine faizsiz kazanç sistemi üzerinden hizmet vermeye çalışan banka 2005 yılındaki dev ortaklık ile kurulmuştur. Ülkemizin önde gelen mobilya ve ev tekstil firmaları arasında yer alan Boydak Grubunun sahip olduğu Anadolu Finans ile bisküvi, çikolata ve çeşitli gıda ürünlerinin sahibi olan Ülker Grubun sahip olduğu Family Finans ile birleşerek Türkiye Finans ismini almıştır. Müşterilerine şubeler, ATM’ler, internet ve telefon bankacılığı aracılığı ile hizmet vermeye çalışmaktadır. Bankamız özellikle müşterileri ile birebirde muhatap olduğu 250’nin üzerindeki şubesi ile katılım bankacılığında lider konumdadır.

Şube Çalışma Saatleri

Sabah: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğleden Sonra: 13.30 – 17.00

Türkiye Finans çalışma saatleri olarak bilinen bu aralıklar sadece banka şubelerine özgün bir durumdur. Bunun dışında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çeşitli kanalları da kullanmaktadır. Akla gelen ilk hizmet platformu banka ATM’leridir. Bankanın bulunup bulunmadığı birçok il ve ilçe merkezinde bulunan bu ürünler üzerinden çeşitli bankacılık işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Ayrıca Türkiye Finans müşterileri 444 2 444 veya 0850 222 22 44 numaralı telefon bankacılığı üzerinden veya www.turkiyefinans.com.tr internet platformu üzerinden tüm bankacılık işlemlerini yine 7/24 gerçekleştirebilirler.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Çalışma Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ