Tekstilbank Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi 2015

Gelir seviyeniz ne olursa olsun bazı ihtiyaçlarınız için toplu paraya gereksinim duyabilirsiniz. Böyle bir durumda en güvenilir yol bankalar tarafından sağlanan ihtiyaç kredilerine başvurmaktır. İhtiyacınız olan miktarda para alabilir ve bu parayı belli taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz. Ancak birçok banka, geri ödemelerde dosya masrafı istemektedir. Bu masraflar 50 TL’den başlamakla birlikte, sıklıkla gerekli olabilmektedir. Bu ödemeler sizi borcunuzu kapatırken zora sokacaktır. Bu miktarı sonradan alma şansınız olsa da taksit ödemelerinde oldukça zorluk yaşamanıza sebep olabilir. Eğer dosya masrafı ödemeden kredi almak istiyorsanız Tekstilbank tarafından verilen dosya masrafsız ihtiyaç kredilerine göz atmanızda fayda var.

Tekstilbank İhtiyaç Kredisinin Avantajları

Tekstilbank tarafından sağlanan ve “Gülümseten kredi” olarak da isimlendirilen bu kampanyanın diğer bankaların kredilerine oranla daha avantajlı olduğunu söylemek zor değil. Öncelikle belirtildiği üzere, bu kredilerde dosya masrafı ödemeniz gerekmez. Bu bakımdan geri ödemelerin maddi açıdan daha avantajlı olacağını söylemek gerekir. Bununla birlikte faiz oranları da oldukça avantajlıdır. Faiz miktarı diğer kredi seçeneklerinde olduğu gibi geri ödemedeki taksit sayısına göre artmaktadır. Ancak vade başına uygulanan taksit oranları oldukça düşüktür. Yüzde 1,08 ile 1,10 arasında değişen faiz oranlarının masrafsız bir krediye göre oldukça uygun olduğunu söylemek zor değil.

Tekstilbank Gülümseten Kredi ile 10000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu krediden yararlanmak için kredi notunuzun kredi almaya uygun olması yeterlidir. Gerekli evrakları en yakın Tekstilbank şubesine götürerek bu krediden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte 36 aya kadar taksit seçenekleri bulunmaktadır. Dosya masrafları ve yüksek faizler olmadan geri ödeme sağlayabilir, nakit sıkıntınızı daha büyük maddi zorluklar üstlenmeden kolaylıkla çözebilirsiniz.

Tekstilbank tarafından sağlanan bu kredi hizmetinin 2015’in en kârlı kredi seçeneği olduğunu söylemek zor değil. Krediye internet üzerinden veya telefon bankacılığından başvurabilirsiniz. Eğer bankanın müşterisi değilseniz nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgâh ve gelir belgesi gibi bazı evraklarla en yakın Tekstilbank şubesine başvurmanız yeterli olacaktır. Nakit sıkıntınızı çözmek için en uygun kredinin Tekstilbank Gülümseten Kredi olduğundan emin olabilirsiniz.

0 532 752 44 04’e “Kredi” Yazın boşluk bırakın TC Kimlik No ve Gelir Bilgisi ekleyerek SMS ile Kredi Başvurunuzu gönderin.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ