TEB Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan özel teşebbüs destekli bankalardan biri olan Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerinin tüm bankacılık işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme adına hizmetlerini geniş tutmaktadır. Özellikle TEB bünyesinde bulunan finansal destek ürünleri arasında yer alan birçok hizmet sayesinde banka müşterileri her türlü ihtiyacına karışlık olarak bankacılık ürünlerini bulabilmektedir. Bu bağlamda TEB kredi kartları sayesinde günlük alışveriş, nakit avans desteği ve diğer finansal hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TEB bünyesinde bulunan kredi kartları hem World hem de Bonus kredi kartı olarak kullanılabilmektedir.

Bu kartlara sahip olmak isteyen banka müşterileri ilk olarak TEB kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Nasıl mı? Nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile birlikte Türkiye’nin birçok yerinde bulunan şubeleri aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Bankaların içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri yetkilileri aracılığı ile doldurulacak olan kredi kartı başvuru formu sayesinde işlem gerçekleştirilebilir.

TEB kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir diğer ortam ise, online olarak kredi kartı başvuru ekranıdır. Bulunan T.C. kimlik no, cep telefon, e-posta bilgilerini girdikten sonra güvenlik kodu olarak yazılı bulunan bilgiyi yan taraftaki kutucuğa yazmanız ile birlikte online olarak başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Böylece sizlerde TEB dünyasının sizler için sunmuş olduğu birçok avantajı kredi kartları aracılığı ile gerçekleştirmiş olacaksınız.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ