TEB Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Finans sektöründe hizmet veren TEB, özel bankacılık alanında hizmet veren bankalar arasında yer alır. Kendi müşterilerinin taleplerine karşılık vermek için birçok bankacılık ürününü geliştiren TEB, özellikle bireysel müşterilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılama noktasında ödeme kolaylığı, acil ihtiyaçlarında nakit avans desteği ve aynı zamanda otomatik fatura ödeme talimatı gibi daha birçok avantajı içerisinde barındırmaktadır. TEB, kredi kartı olarak Bonus’u kullanırken, müşterilerinin bu kredi kartına sahip olmak istemeleri durumunda çeşitli başvuru kanallarını kullandırmaktadır. Başvuru talebinde bulunan TEB müşterileri başvurunun hangi aşamada olduğunu veya sonucunu ne olduğu öğrenmek istedikleri zaman TEB kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işleminden faydalanabilirler.

İlk başvuru sorgulama işlemi için TEB internet platformu üzerinde bulunan “Başvurum Nerede” (Buraya Tıklayarak)sayfası üzerinden öğrenebilirler. 3 aşamalı bir sorgulama ekranı bulunan Başvurum Nerede ekranındaki bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra sorgulama yapılabilir. Kredi kartının başvuru işleminin hangi aşama olduğu platform üzerinden bilgi verilmektedir.

TEB kredi kartı başvuru sonucu sorgulama için kullanılan bir diğer platform ise TEB telefon bankacılığıdır. Kredi kartı talebinde bulunan banka müşterisi 0850 222 0 666 numaralı telefon aradıktan sonra sesli yanıt sistemini telefon bankacılığında görevli banka müşterisi ile irtibata geçmesi yeterlidir. Müşteri temsilcisi ile yapılacak olan görüşme sırasında T.C. Kimlik Numarası vererek başvuru talebinin durumu hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

TEB kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için kullanılabilecek bir diğer platform ise, TEB şubeleridir. Bireysel müşteri hizmetleri yetkili ile yapılacak olan görüşme sırasında T.C. Kimlik Numarası veya Bonus kredi kartı başvuru formu üzerinde yazılı olan işlem neticesinde bilgi sahibi olunabilir.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. hasan inal diyor ki:

    kartım daha gelmedı tep

  2. fatih yavuz diyor ki:

    kartım cıktımı

BİR YORUM YAZ