TEB Eft Ücretleri

Bankacılık sektörünün yenilikçi yüzleri arasında yer alan TEB, müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle TEB müşterilerinin günlük hayatta en fazla kullanmış olduğu bankacılık hizmetleri arasında yer alan para transferleri ile ilgili olarak kendi hesaplarından farklı bir banka hesabına para transferi gerçekleştirebilmeleri için EFT işleminden yararlanmaları gerekmektedir. Bu hizmete karşılık olarak TEB EFT ücretleri adı altında belirli bir masrafı müşterilerin para transferi gerçekleştirmiş oldukları kanala göre belirlemektedir.

TEB EFT Ücretleri

TEB müşterileri kendi hesapları üzerinden yapacakları EFT işlemlerine karşılık olarak 30 TL ile 300 TL arasında bir masrafı karşılamak zorundadırlar. Bu ücretlendirme yapılacak olan para transferine göre %0,3 olarak banka tarafından belirlenmiştir. Banka şubeleri üzerinden isme yapılan masraflarda ise TEB EFT ücretlerini 30 TL iel 250 TL arasında belirlemiştir. Kasa üzerinden yapılan EFT için banka 50 TL ile 350 TL arasında bir ücretlendirme yaparken oran olarak %0,5 olarak belirlemektedir.

TEB EFT ücretleri www.teb.com.tr internet platformu üzerinden kullanılan internet bankacılığında ise 3 TL olarak belirlenmiştir. Buna karşılık olarak mobil telefon bankacılığında para transferi masrafı ise 2 TL’dir.

Para transferi için kullanılan EFT 0850 200 0 666 numaraları telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirildiği takdirde ise talep edilen masraf sadece 10 TL olarak belirlenmiştir. Sizlerde dilediğiniz TEB hesabınızdan kullanacağınız kanallar vasıtasıyla EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ING Bank EFT Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ