TEB Çalışma Saatleri

Türkiye Ekonomi Bankası, ülkemizde bankacılık anlayışını her zaman değiştirmiş ve yenilikçi hizmetleri ile müşterilerinin gönlünde taht kurmuş bir bankadır. Köklü geçmişi sayesinde bankacılık hizmetlerinin ne olduğunu müşteriler ile olan ilişkileri çok iyi bilen TEB ilk olarak 1927 yılında kurulmuştur. Yıllardır bankacılık alanında birçok hizmeti müşterilerine sunarken birçok bankaya da örnek teşkil etmektedir. TEB leasing, portföy, yatırım ve faktöring gibi finans sektöründe çok önemli olan hizmetleri bünyesinde barındırmaktadır. Güçlü bir sermayeye sahip olan TEB 2005 yılında dünyaca ünlü BNP Paribas ile yapmış olduğu ortaklık anlaşması ile gücüne güç katmış ve müşterilerinin uluslar arası birçok alanda bankacılık ve finansal işlemlerini gerçekleştirmesine yardımcı olmuştur.

TEB, müşterilerine sunmuş olduğu bankacılık işlemlerini çeşitli kanallar vasıtasıyla sunmaktadır. Özellikle müşterileri ile birebirde muhatap olduğu banka şubeleri sayesinde birçok finansal işlemi doğrudan gerçekleştirmektedir. Şubelerden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen banka müşterileri ilk olarak TEB çalışma saatlerini bilmeleri gerekmektedir. Aksi halde bankanın şube hizmetinin kaçta başladığını, öğlen arası tatilini ve saat kaça kadar hizmet verdiğini bilmeden şubelere gidildiği zaman mağdur olunabilmektedir.

Şube Çalışma Saatleri

Sabah: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğlen Sonrası: 13.30 – 17.00

Saatleri arasında banka şubelerinden hizmet veren TEB, ayrıca müşterilerinin 7/24 hizmet alabilmesi için www.teb.com.tr internet platformu üzerinden internet bankacılığını ve 0850 200 0 666 numaralı telefon üzerinden telefon bankacılığı hizmetini kullanabilmeyi sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Çalışma Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ