Sigortasız İşçiye Kredi Veren Bankalar

Sigortasız kişilerin kredi alması neredeyse imkânsız gibi bir durumdur. Sigortası olmayanların kredi kartı kullanmaları bir miktar mümkün olsa da bunu kredi için söyleyemeyiz. Öncelikle bir sigortasız işçi kelimesi yanlıştır. İşçilerin mutlaka sigortalı çalışması gereklidir. Bu kanunen mecburidir ve aksi suç sayılmaktadır.

Sigortasız işçiler kredi çekebilmek için sadece 1 aylık sigorta yaptırarak şansınız bir miktar artırabilmektedir.

Sigortasız işçiler kefil göstererek sigorta alabilme şansını yakalayabilmektedirler

Sigortasız işçiye kredi veren bankalardan daha uygun kredi almak için ayrı ama belgelenir gelirlerinizi göstererek elde edebilirsiniz.

Sigortasız işçiler bir taşınmazı ipotek ettirerek kredi çekebilirler.

Sigortasız işçilerin sigorta çekebilmesi için gerekli evraklarla birlikte kredi çekmelerini kolaylaştıracak tapu, sent ve gelir belgelerini mutlaka getirmelidirler.

En para finans bankası tarafından sağlanan şubesiz bankacılık olup müşterilerine düzenli hesapları sonrasında ek para, ek hesap ve ihtiyaç kredisi adı altında 500 – 15.000 TL ‘ye kadar kredi kullanma imkânlarını sunmaktadır. Bu işlemlerin tamamı en para internet bankacılığı ile mümkündür.

ING bank, Migros mağazalarında müşterilerine kredi kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle sigortasız işçiye kredi veren bankalar kategorisinde son derece geniş sınırlar çizen ING bank yüksek faizle kredi vermektedir.

Bu bankaların dışında Finansbank, Ziraat Bankası, Halk Bank, Deniz Bank, Odeo Bank gibi bankalar sigortasız işçiye kredi vermek için bir takım kolaylıklar sağlamakta ve uygun ödeme koşullarında bir miktar krediler vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Faizsiz Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Taner diyor ki:

    Zonguldaklıym maaşım 1200tl ama sgortam yok 1 sne once krdı kartından krmzı kalem ydim ama odedim btti şuan acil krdi çekmem lazım zor durumdaym 05383390864

BİR YORUM YAZ