Şekerbank Mini Kredi Başvurusu 2015

Banka kredileri, toplu para ihtiyacını karşılamanın en güvenilir yoludur. Özel günlerinizde ve kişisel ihtiyaçlarınızda bankalardan kredi alabilir ve bu kredileri uygun vadelerle geri ödeyebilirsiniz. Ancak birçok banka kredi vermek için oldukça yüksek alt limitleri şart koşmaktadır. İhtiyacınız olan miktardan daha yüksek oranda bir kredi almak sizi maddi açıdan zora sokacaktır. Eğer 3000 TL’ye kadar kredi ihtiyacınız varsa Şekerbank’a başvurabilirsiniz. İhtiyaç kredileri alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Şekerbank, 3000 TL’ye kadar kredi ihtiyacı olan kişiler için Mini Kredi vermektedir. Bu miktara kadar bireysel nakit ihtiyacınızı Şekerbank’tan karşılayabilirsiniz

Mini Kredi’nin Özellikleri

Şekerbank mini kredi 12 aya kadar vade seçeneklerine sahiptir. Vade başına %0,99 gibi küçük bir faiz oranı işlemektedir. Örneğin 3000 TL kredi çektiyseniz bu miktarı 12 ay taksitle ayda 269 TL olarak ödeyebilirsiniz. Kredinin tahsis ücreti ise sadece 15 TL’dir. Şekerbank’ın bu krediyi hizmete sunma amacı küçük miktarlarda acil nakit ihtiyacını karşılayabilmektir. Kredi miktarı 1000-3000 TL arasında değişmektedir. Kira, fatura ödemeleriniz veya acil alışverişleriniz için Şekerbank tarafından sağlanan Mini Kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Mini Kredi’ye Nasıl Başvurulur

Eğer Şekerbank müşterisiyseniz size en yakın ATM’den veya Şekerbank şubesinden Mini Kredi hizmetine başvurabilirsiniz. Bununla birlikte telefon ve internet bankacılığı aracılığıyla da kredi başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Mini Kredi’den yararlanabilmek için kredi notunuzun kredi vermeye uygun olması ve kara listede olmamanız yeterlidir. Bununla birlikte krediden faydalanabilmek için gelir belgesi götürmeniz gerekecektir. Eğer maaşlı çalışansanız çalıştığınız kurumdan bordro ve özel şirketse imza sirküleri almanız gerekir. Kira gelirleriyle geçiminizi sağlıyorsanız tapu ve kira kontratı gibi gelir belirten dökümanlarla başvurmanız gerekecektir.

Eğer Şekerbank müşterisi değilseniz ve Mini Kredi’den faydalanmak istiyorsanız en yakın Şekerbank şubesine başvurabilirsiniz. Bireysel kredi alanında rağbet gören bankalardan biri olan Şekerbank, müşteri dostu kredi seçenekleriyle 2015 yılında da yerini koruyacak gibi görünüyor. Küçük nakit ihtiyaçları uygun ödeme seçenekleriyle sunduğu mini kredi avantajlı olması bakımından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

           

Bir önceki yazımız olan KOSGEB Hibe Kredisi Şartları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ