Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık sektörünün müşteri odaklı olarak hizmet veren bankaları arasında ilk sırada yerini alan Şekerbank, özellikle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kredi kartı ürünlerini siz değerli müşterileri için kullandırmaktadır. Çeşitli hizmet kanalları vasıtasıyla müşterilerine başvuru yaptıran Şekerbank, Bonus kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenleri bankaya beklemektedir.

Şekerbank kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek ilk platform banka şubeleridir. Nüfus cüzdanı ve aylık maaş bordrosu ile birlikte bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile kredi kartı başvuru işlemini gerçekleştirebilirler.

Bonus kredi kartı başvuru işlemi için banka müşterileri cep telefonun mesaj kısmına BONUS boşluk TCKİMLİK numarasını yazdıktan sonra 1953’e kısa mesaj atmaları yeterlidir. Kart başvurusu işleme alınmış ve en kısa sürede müşterilerine geri dönüş sağlanmış olacaktır.

Şekerbank kredi kartı başvurusu için en çok kullanılan ekranlardan biri de telefon bankacılığıdır. Şekerbank telefon bankacılığı için 444 78 78 numaralı telefonu aradıktan sonra sesli yanıt sisteminin siz değerli müşterileri yönlendirip bank görevlisine ulaştırana kadar bu yöntemi kullanmalısınız. Daha sonra ise, telefon bankacılığı yetkilisinin siz değerli müşterileri adına dolduracağı kredi kartı başvuru formu sayesinde işlemlerini gerçekleştirmiş olacaklardır.

Banka müşterilerinin internet bankacılığı banka müşterisi olmayanların ise, bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirilebilirler. Burada bulunan başvur ekranları sayesinde Şekerbank Bonus kredi kartı başvuru işlemleri gerçekleştirilmiş olacaktır. Sizlerde Şekerbank’ın ayrıcalıklı dünyasından faydalanarak büyük avantajlar sağlayın.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan TEB Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ