Şekerbank Kredi Kartı Başvuru sonucu Öğrenme

Bankacılık sektörünün uzun yıllardır değişmeyen yüzleri arasında yer alan yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bankalara arasında yer alan Şekerbank, son derece kusursuz bir hizmet anlayışı içerisinde hareket etmektedir. Bünyesinde ticari ve bireysel müşterilere sahip olan ve tüm bu müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet veren Şekerbank, finansal destek ürünleri arasında yer alan kredi kartları günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı ile acil nakit avans desteğini sunmaktadır. Bireysel müşteriler kredi kartı talebinde bulunmalarının ardından dilerlerse Şekerbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerini kullanabilirler.

Kredi kartı başvuru sonucu için ilk kullanılabilecek platformlardan biri de Şekerbank Telefon Bankacılığıdır. Hızlı ve kolay bir şekilde başvuru sonucunun öğrenilmesi sağlanabilmektedir. Bunun için ilk olarak 444 78 78 numaralı telefon talepte bulunan müşteriler araması gerekmektedir. Daha sonra telefon bankacılığının sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi ile banka görevlisine ulaşılmalıdır. Banka görevlisine başvuru talebinde bulunan kişinin T.C. kimlik numarası veya kredi kartı başvuru formunda bulunan referans numarasının verilmesi ile detaylı bir sorgulama yapılabilir.

Şekerbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için kullanılabilecek bir diğer platform ise, banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleridir. Burada bulunan banka görevlisi aracılığı ile T.C. kimlik numarası veya kredi kartı başvuru formunda bulunan referans numarası üzerinden detaylı bir bilgi alınabilir. Böylece kredi kartı başvurusunun hangi aşama olduğunu birkaç dakika içerisinde öğrenilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. tamer torun diyor ki:

  KREDİ BAŞVURUSU YAPTIM VE KİRAYA VERDİĞİM EVİMİN KİRA KONTRATINIDA VEREBİLİRİM

 2. tamer torun diyor ki:

  Kahramanmaraş Dulkadiroğlu milli eğitim müdürlüğünde memurum kredi sonucunu en kısa sürede cevaplarmısınız

 3. azad diyor ki:

  kart başvurumun durumunu nedır

 4. uğurustabaş diyor ki:

  kredi kart başvurum

BİR YORUM YAZ