Şekerbank EFT Ücretleri

Şekerbank müşterileri bankalarında bulunan kendi hesapları üzerinden farklı bir banka hesabına para aktarabilmeleri adına EFT işlemlerinden faydalanmaktadırlar. Yapılan para transferlerine karşılık olarak Şekerbank EFT ücretleri adı altında belirli bir masraf belirlemektedir. Bu ücretlendirme müşterilerin para transferi işlemini gerçekleştirecekleri hizmet kanalına göre değişkenlik göstermektedir.

Şekerbank EFT Ücretleri

Şekerbank müşterileri EFT işlemi için banka şubelerini tercih ettikleri takdirde kasa için 42-315 TL, hesaptan ödendiği takdirde ise 35,70-315 TL gibi bir masrafı karşılamak durumundadırlar. Şekerbank EFT ücretleri şubeler dışında ise internet, telefon ve ATM’ler üzerinden de belirlenmektedir.

İnternet bankacılığı kullanılarak yapılacak olan para transferlerinden Şekerbank EFT ücreti sadece 3 TL’dir. Ama yapılacak olan transfer miktarı 500.000 TL’yi geçmesi durumunda ise bu sefer 37,50 TL olarak tahsil edilir.

Şekerbank telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilecek olan EFT işlemlerinde ise 12,50 TL işlem ücreti alınırken yine aynı şekilde para transferi için kullanılacak olan meblağ 500.000 TL’yi geçmesi durumunda ise 37,50 TL olarak talep edilir.

Ayrıca hızlı ve kolay bir para transferi için Şekerbank ATM’lerini de kullanabilirsiniz. Banka sizden bu EFT işlemi için sadece 6 TL gibi bir miktarı tahsil etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Enpara.com EFT Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ