Paramara Nedir?

İnternet dünyasında yaşanan tüm fırsatları kullanıcıların önüne sunan Paramara özel uygulama programıdır. Yapmış olduğunuz alışverişlerden indirim kazanmak, arkadaşlarınıza para göndermek ve oyunlarda da kampanyadan yararlanmak adına Paramara uygulaması oldukça avantajlı bir yana sahiptir.

Paramara İle Ne Yapılır?

Arkadaşlarınız size para gönderdiği vakit kayıtlı olduğunuz Ing bankadan gönderilen paraları sorunsuz bir şekilde çekebilirsiniz. Ayrıca Ing Bank’ın müşterisi olmasanız bile para çekme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Bunun yanı sıra online ortamlardan alışveriş yapmayı seven tüm online kullanıcıları fırsatlarda beklemektedir. Buna göre alışverişlerinizde hediye kuponu kazanmak ve indirimli fırsatları değerlendirmek Paramara ile mümkün bir hale gelmektedir. Ing bank tarafından hayata sokulan bu uygulama insanların kendi bankasından olmayan kişilere para gönderirken sıkıntı yaşamaması adına ortaya konulmuş olan güzel bir uygulamadır.

Ülkemizde finansal konular her geçen gün büyük bir önem arz ederken güvenli bir şekilde para transferi yapabilmek Ing aracılığı ile mümkün bir hale gelmektedir. Ing bankanın müşterisi olmasanız bile rahatlıkla bankanın ATM lerine yönelerek paranızı sorunsuz bir şekilde çekebileceksiniz.

Paramarayı Kimler Kullanabilir?

18 Yaşını doldurmuş olan tüm kullanıcılar bu uygulamadan yararlanabilme hakkına sahiptir. İnternet erişimi olan mobil cihazınızın bulunması ile paranızı Paramara uygulaması ile facebook arkadaşlarınıza bile sorunsuz bir şekilde gönderebilirsiniz. Mobil cihazlardan da yararlanabilme ayrıcalığı sunan Paramara ile artık internette ki tüm fırsatlardan yararlanabileceksiniz. Paramara her ne kadar paypal ile benzer yönler taşısa da tek farkı paranızı ATM üzerinden çekebiliyor olmanızdır.  Bu uygulama üzerinden 10 TL’den başlayan tüm nakdi işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Kredi kartı ATM para çekim işlemleri gibi bir özellik gösteren ve kullanıcılara kolaylık ile avantaj sağlayan Paramara artık pek çok kişi tarafından talep edilen bir uygulama olmuştur. İnternet ortamında meydana gelen tüm kampanya ve indirimlerden de en iyi şekilde yararlanma ve güvenli alışveriş yapabilme imkânı sağlamaktadır. Artık mobil ağ uygulamaları ile de birbirinize para gönderebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Katılım Bankacılığı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ