Odeabank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Müşterilerinin günlük alışverişlerinde ödeme sırasında büyük kolaylıklar sağlayan, ihtiyaç halinde nakit avans desteği ile birlikte aylık eve gelen faturaların doğrudan veya otomatik ödeme talimatı ile ödenebilmesine imkân sağlayan kredi kartı ürünleri Odeabank ayrıcalığı ile bireysel müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Bu bağlamda özellikle başvuru işleminin ardından banka tarafından geri dönüşü sağlandıktan sonra kullanılabilir durumda olan kredi kartları için Odeabank ayrıca kredi kartı başvuru sonucu öğrenme hizmetini sunmaktadır.

Bireysel müşteriler talepte bulundukları kredi kartının akıbeti için ilk olarak banka şubelerini kullanabilirler. Ülkemizin değişik il ve ilçe merkezlerinde bulunan Odeabank şubelerindeki bireysel müşteri hizmetleri ayrıcalığı ile kredi kartı başvuru sonucu sorgulanabilir. Banka görevlisine T.C. Kimlik Numarası veya kredi kartı başvuru referans numarasını verdikten sonra yapılan sorgulama neticesine göre kartın müşteriye verilip verilmeyeceği hakkında detaylı bir bilgi ortaya konur.

Odeabank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ile ilgili olarak kullanılabilecek bir diğer hizmet kanalı ise, bankanın telefon bankacılığını aramaktır. Bireysel müşteriler 444 8 444 numaralı telefonu aramaları ile birlikte sesli yanıt sisteminin kendilerini yönlendirerek telefon bankacılığı yetkilisine bağlanmalarını sağlamalarıdır. Banka görevlisi ile yapılacak olan görüşme sırasında talep iletilmesi ve T.C. Kimlik Numarası üzerinden sorgulama yaparak kredi kartının akıbeti sorulabilir. Her iki sorgulama ekranında da Odeabank çalışanları kredi kartı talebinde bulunan kişilerin kartlarının çıkıp çıkmayacağı konusunda detaylı bilgi verebilirler.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Kredi Kartı başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sedat bilgiç diyor ki:

    kredi kartım bir türlü adresime ulaşmadı

BİR YORUM YAZ