Odeabank Evlilik Kredisi

Evlililik arifesindeki eş adayları için Odeabankın sunduğu evlilik kredisi ile finansal sıkıntılar gideriliyor ve rüyalarınızı süsleyen düğün evlenmek isteyen çiftler için gerçek oluyor.Kredi kullanımlarına sundukları fırsatlar ile son dönemde yükselişi gösteren kredi kullanılacak bankalar arasında yer alan Odeabankı inceledikten sonra kredi kararınızı vermenizi öneririz.

Odeabank Evlilik Kredisinin Başvuru Evrakları Nelerdir?

 

  • Kimlik Belgesi (TC kimlik numarası bulunan belge)
  • Başvuru sahibi adına, doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası
  • Gelir Belgesi
  1. Serbest Meslek Sahipleri :Son yıla ait Vergi Levhası, bilanço ve gelir tablosu/ işletme hesap özeti ve Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda kayıt belgesi
  2. Şirket Ortağı Olanlar:Son yıla ait Vergi Levhası, onaylı bilanço ve gelir tabloları/ işletme hesap özeti,Ticaret Sicil Gazetesi/ Oda Kayıt Belgesi.
  3. Ücretli Çalışanlar: Maaş bordrosu veya maaş yazısı ve şirket imza sirküleri
  • Emekliler: Emekli maaşı hesap cüzdanı veya emekli maaşının yatırıldığı banka hesabı bilgisini içeren yazı
  • Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Gelire konu tapu belgesi ve ilgili kira kontratı
  • Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı.

Belgeleri ile kredi kullanım başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Odeabank Evlilik Kredime Onay Verir mi?

Bankalar kredi kullandırma işlemlerini geçmiş döneme ait risk durumlarını ve kredi puanlarınıza göre onaylar yada reddederler.Ayrıca diğer bankalarda ki borçluluk oranlarınızda kredinizin onaylanmasına yada reddedilmesine doğrudan etki eder.Eğer sizin kredi kullanımını için bir engel durumunuz yoksa Odeabank’ın sunduğu Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi kapsamında kredi başvurunuzu gerçekleştirerek evlilik sürecinizi finansal açıdan rahatlatabilirsiniz.

Özellikle çok yüksek olmayan nakit ihtiyaçlarınız için sunulan bu kredi tipi evliliğiniz için ihtiyacınız olan nakit ihtiyacınıza çözüm sunabilir.

Odeabank Evlilik Kredisinin Geri Ödemesinde Sunulan Avantajlar Nelerdir?

Geri ödeme sürecinizde evlilik kredinizi kendinizin belirlediği taksitler ile ödeyebilirsiniz. Bütçenize uygun olacak şekilde ayarlayacağınız geri ödemelerinizi ayrıca 3 ay öteleme avantajıda Odeabank tarafından yeni evlenecek olan müşterilerine sunduğu bir özellik.

 

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Evlilik Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ