Odeabank Ek Hesap

Uzman bankacılık anlayışıyla ve müşteri dostu hizmetleriyle bilinen Odeabank, Ek Hesap hizmetiyle acil nakit ihtiyacınızı karşılıyor. Odeabank ek hesap ile banka hesabınızda limit olmasa bile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve her an ödeme yapabilirsiniz. Fatura, çek tahsilatları gibi ödemeleri de Odeabank Ek Hesap ile yapmanız mümkündür. Bir kredili mevduat hesabı olan Odeabank Ek Hesap kısa süreli nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmete konulmuştur.

Odeabank Ek Hesap Özellikleri

– Odeabank Ek Hesap ile ihtiyaç duyduğunuz her an nakit çekebilirsiniz. Banka hesabınızda bakiye kalmamış olsa bile en yakın Odeabank ATM’sine uğrayabilir ve 7 gün 24 saat boyunca nakit ihtiyacınızı buradan karşılayabilirsiniz.

– Eğer banka hesabınızla ilişkilendirilmiş bir Odeabank kartınız varsa limiti dert etmeniz gerekmez. Çünkü limitin tükendiği zaman Ek Hesabınız devreye girecektir. Bu hesapla günlük alışverişlerinizi aksatmadan yapabilir ve ek hesabınızdaki bakiyeyi internet alışverişlerinde de kullanabilirsiniz.

– Eğer kira ödemeleri, fatura ödemeleri ve alışveriş taksitleri gibi otomatik olarak hesabınızdan çekilen ödemeleriniz varsa, hesap bakiyenizin tükenmesi durumunda Odeabank ek hesap hizmetinize koşacaktır. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz ödemeler ek hesabınızdan çekilir ve ödemeleriniz aksatılmadan sağlanır.

İşlenen Faiz Miktarı Nedir?

Odeabank Ek Hesabınıza kullanılan gün kadar faiz işlemektedir. Faiz hesabı kullandığınız miktara göre gün bazında belirlenmektedir.

Geri Ödeme Nasıl Yapılır?

Ek hesabınızdan kullandığınız bakiye, hesabınızda eksi olarak görünecektir. Hesaba nakit girişi yaptıkça bu bakiye otomatik olarak azalır. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmadan rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz. Ay içinde kullanılan kredinin faizi bir sonraki ayın ilk iş gününde hesaptan otomatik olarak çekilecektir. Bununla birlikte bankaya uğrayarak bir ödeme planı çıkarmanız ve ödemeyi taksitlere bölmeniz de mümkün olacaktır. Hesabınıza para girişi olduğunda, borç bakiyeniz otomatik olarak azalır. Kredili Mevduat Hesabı limitinizi, şubeye gelmeye gerek kalmadan rahatça kullanabilirsiniz.

Odeabank Ek Hesap’a Nasıl Başvurulur?

 

Odeabank’ta kredili mevduat hesabı açabilmek için bazı gerekli belgeleri getirmeniz yeterli olacaktır.

– TC Kimlik numarası bulunan herhangi bir belgeyi (nüfus cüzdanı, sürücü ehliyeti, pasaport vb) yanınızda getirmeniz gerekir. Ayrıca bu belgenin fotokopisini teslim etmeniz gerekecektir.

– Adınıza olan ve son 3 ay içinde düzenlenmiş olan bir doğalgaz, telefon, elektrik ve su faturası da gerekmektedir.

– Bu kredili bir hesap olduğu için gelir belgesine ihtiyacınız olacaktır. Eğer maaşlı çalışıyorsanız, kurumunuz tarafından sağlanan son ayın bordrosunu getirebilirsiniz. Kendi işletmenizin sahibiyseniz vergi levhası gerekecektir. Bununla birlikte eğer geçiminizi kira gelirleriyle sağlıyorsanız tapu ve kira kontratı sözleşmesi gerekir.

 

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Esnek Hesap başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ