Odeabank EFT Ücretleri

Bankacılık anlayışına farklı bir bakış açısı getirmeyi planlayan Odeabank özellikle şubesiz bankacılık misyonunu üstlenen bankalar arasında yer alır. Müşterileri daima en iyi hizmeti sunan Odeabank, kendi hesapları üzerinden farklı bir banka hesabına EFT yapmak isteyen müşterileri için belirli ücret belirlemiştir. Odeabank EFT ücretleri olarak bilinen bu masraflar müşterilerin para transferi için Odeabank’ın hangi hizmet kanalını kullanacağına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Odeabank EFT Ücretleri

Banka müşterileri EFT işlemi için Odeabank şubelerini tercih ettiklerinde kendi hesapları üzerinden gerçekleştirecekleri para transferi için 35-250 TL arasında bir ücreti ödemek durumundadırlar. Para transferi için Odeabank kasasını kullanacak olan müşteriler için bu ücretlendirme 35-500 TL arasında değişkenlik gösterir. EFT işlemini doğrudan isme yapıldığı zaman ise Odeabank EFT ücreti bu sefer 40 TL ile 400 TL arasındadır.

Farklı bir banka hesabına para transferi için Odeabank müşterileri internet bankacılığını kullandıkları takdirde EFT ücreti için 4 TL gibi bir masrafı karşılamak durumundadırlar. Odeabank internet bankacılığı için www.odeabank.com.tr internet platformunu kullanmanız gerekmektedir.

Odeabank EFT ücretlerini belirlediği bir diğer platform ise 444 8 444 numaralı telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilecek olan para transferinde ise banka 25 TL gibi bir masrafı tahsil etmektedir.

Odeabank hesabınızdan farklı bir banka hesabına yapacağınız EFT işlemi için kullanabileceğiniz bir diğer banka kanalı ise ATM’lerdir. Odeabank müşterilerinin para transferi için ATM’leri kullanması durumunda herhangi bir EFT masrafı almamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Şekerbank EFT Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ