Odeabank Çalışma Saatleri

Bankacılık sektöründe hizmet veren bankalar arasında farklı bir hizmet anlayışı sunmaya çalışan Odeabank ilk olarak 2012 yılında kurulmuştur. BDDK onayını aldıktan sonra bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan bankamız bireysel, ticari ve kurumsal müşterilerine çeşitli finansal destekler sunmaktadır. Hizmetlerinin büyük bir bölümünü internet, mobil, SMS ve telefon bankacılığı üzerinden hizmet veren Odeabank, ayrıca Self-Servis Bankacılık olarak bilinen yeni hizmet kanalını müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Ama tüm bu hizmet kanallarına rağmen ben birebirde Odeabank ile iletişime geçmek istiyorum diyen banka müşterileri Odeabank çalışma saatleri içerisinde şubelerini ziyaret edebilir.

Şube Çalışma Saatleri

Sabah: 08.30 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğlen Sonrası: 13.30 – 17.00

Bu saatler arasında tüm Odeabank şubeleri üzerinden çeşitli finansal ve bankacılık hizmetlerini sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz.

Odeabank şube bankacılığı dışında kesintisiz olarak 7/24 hizmet veren birimleri ise, www.odeabank.com.tr internet platformu üzerinden internet bankacılığını kullanarak hizmet alabilirsiniz. 444 8 444 numaralı telefon üzerinden kesintisiz hizmet için Odeabank telefon bankacılığından faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz OdeaCep ile mobil bankacılık hizmetinden yararlanabilmektesiniz. Odeabank çalışma saatleri içerisinde yer alan ve 7/24 faydalanabildiğiniz bir diğer ortamda SMS Bankacılığı olarak 8444 kısa mesaj servisini kullanabilirsiniz. Her daim nakit avans çekimleri ile diğer bankacılık işlemleri için banka ATM’lerini kullanabilirsiniz. Diğer bankalardan farklı olarak müşterilerine farklı bir şube bankacılığını sunan Odeabank, Self-Servis Bankacılığını başlatmıştır. Bunun için Odeabank noktalarında 7/24 açık olan çeşitli ekranlar üzerinden bankacılık hizmetini alabilir hatta banka yetkilileri ile görüntülü konuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Çalışma Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ