Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan, faizsiz bankacılığın ülkemizde temsilcilerinden biri olarak hizmet veren Kuveyt Türk, herhangi bir şekilde kart aidatı almadan müşterilerinin günlük alışverişlerde büyük avantaj sağlayan kredi kartı kullanımına imkan vermektedir. Faizsiz kazancın temsilcileri arasında yer alan Kuveyt Türk müşterilerinin alışveriş sırasında taksitli ödeme imkanı sunan birçok kredi kartını diledikleri gibi kullanabilme imkanını sunmaktadır. Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu için banka müşterileri internet üzerinden, şubeler ve telefon bankacılığı üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Kuveyt Türk şubeleri aracılığı ile başvuru yapmak isteyen banka müşterileri ilk olarak nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesini alarak banka içerisinde bulunan bireysel müşteri temsilcisinin kendilerine doldurtacağı kredi kartı başvuru formu ile gerçekleştirebilirler.

Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu için kullanılan bir başka platform ise, bankanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan kredi kartı başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilmeleridir. Ekranda bulunan 6 aşamalı bir form sayesinde kredi kartı başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Kimlik, kişisel, meslek, iletişim vb. bilgilerin doldurulması ile başvuru işlemi yerine getirilmiş olur.

Kuveyt Türk kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen banka müşterileri 444 0 123 veya 0850 251 0 123 numaralı telefonlardan herhangi birini aramak suretiyle kredi kartı başvuru talebinde bulunabilirler. İlk olarak sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi sayesinde ilgili bölümü kullanmak suretiyle telefon bankacılığı yetkilisinin dolduracağı kredi kartı talep formu sayesinde işlem gerçekleştirilebilir.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Denizbank Bonus Kredi Kartı başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ