İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin bankacılık sektöründe hizmet veren özel teşebbüs destekli kuruluşları arasında yıllardır 1. sırasında olan İş Bankası, her geçen gün büyüyen sermayesi ve artan müşteri portföyü ile bankacılık alanında lider konumda bulunan bankalarımızdan sadece biridir. Ortaya koymuş olduğu hizmetleri ile her daim bankacılık anlayışının temsilcisi olmuş olan İş Bankası, müşterilerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılama noktasında ödeme kolaylığı sağlayan İş Bankası kredi kartını hizmetlerine sunmaktadır. Banka özel olan Maximum kredi kartının büyük avantajlarından yararlanmak isteyen İş Bankası müşterileri şubeler, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı aracılığı ile kredi kartı başvurularını gerçekleştirebilirler.

Maximum kredi kartı başvurusu için kullanılacak olan ilk hizmet kanalı İş Bankası şubeleridir. İş Bankası şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri bankosunda bulunan banka görevlisine kredi kartı başvuru talebini iletmeleri yeterlidir. Banka görevlileri kredi kartını talep eden kişiden nüfus cüzdanını ve başvuru için form doldurmasını istemektedir. Kredi kartında bulunan kimlik, iletişim, meslek ve kredi kartı bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra bankanın değerlendirmesi için merkeze gönderilir.

İş Bankası kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek kanallardan biri de 0850 724 0 724 numaralı telefon bankacılığıdır. Telefon bankacılığının aranmasının ardından ilk olarak sesli yanıt sistemi sizi karşılamaktadır. Yönlendirmelere göre kredi kartı başvuru bölümüne girmeniz ve banka görevlisinin talimatları doğrultusunda kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirmenizdir.

İş Bankası kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek kanallardan biri de kredi kartının resmi internet sitesi üzerinden bulunan Maximum kredi kartı başvuru ekranını kullanabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu için banka sizden “kart özelliği, T.C. kimlik numarası, cep telefon numarası ve doğrulama kodunu” girmenizi talep etmektedir. Yapılan talebin ardından “başvur” ikonuna tıklamanız yeterlidir.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muhamet ali karakus diyor ki:

    ben 15 yasındayım ilk imza kartı almak ıstıyorum yasım tutuyormu..

BİR YORUM YAZ