İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme

İş Bankası Maximum kredi kartı günlük ihtiyaçların karşılanması adına yapılan alışverişlerde ödeme kolaylığı, ihtiyaç halinde nakit avans desteği ve aylık faturaların düzenli bir şekilde ödenebilmesi gibi daha birçok imkanı sunmaktadır. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bu ürüne sahip olmak isteyen vatandaşlar yine bankanın belirlemiş olduğu başvuru kanalları üzerinden kredi kartı sahibi olabilmektedirler. Başvurunun yapılması ile birlikte banka talepte bulunan kişi hakkında kısa bir araştırma yaparak en geç 1 hafta 10 gün içerisinde geri dönüş yapmaktadır. Herhangi bir şekilde bu süre zarfından banka tarafından geri dönüş alamayan İş Bankası müşterileri bu sefer Maximum kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru sorgulama işlemi için en çok kullanılan kanallardan biri de İş Bankası telefon bankacılığıdır. 0850 724 0 724 telefon numarası üzerinden sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir. Sesli yanıt sisteminin başvuru işlemleri menüsüne yönlendirmesi ile birlikte telefon bankacılığında bulunan yetkiliye T.C. Kimlik Numarası veya Referans numarası verilerek İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi gerçekleştirilebilir.

Başvuru sorgulama için kullanılan bir diğer platform ise, İş Bankasının resmi internet sitesi üzerinde bulunan kredi kartı başvuru takibi ekranı kullanılmaktadır. Ekranda bulunan sorgulama seçeneklerinden “T.C. Kimlik Numarası ve başvuru sırasında kullanılan Telefon Numarası ile sorgulama” veya “Referans ile sorgulama” seçeneklerinden biri seçilir. Akabinde doğrula kodunu girdikten sonra “Devam” ikonuma basmak yeterlidir.Sorgulama için buraya tıklayın.

İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ile ilgili olarak kullanılabilecek bir diğer platform ise, başvuru sırasında da kullanılan şubelerdeki bireysel müşteri hizmetleri bankolarıdır. Burada bulunan banka personeline T.C. Kimlik Numarası veya Referans numarasının verilmesi ile kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ