İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu

Günümüzde vatandaşların nakit sıkıntısını çözmek için bu eksikliği gideren ürünleri ile hizmet veren bankalar ve diğer finans kuruluşları, çeşitli sebeplerle paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için bazı isimler altında kredi ürünleri hazırlamaktadır.

Ev almak isteyen vatandaşlara konut kredisi, araba almak isteyen vatandaşlara taşıt kredisi, askerliğini bedelli yapmak isteyen vatandaşlara bedelli kredisi gibi kredi hizmetleri sunan bankaların en genel kredi hizmeti verdikleri ürünleri ise ihtiyaç kredileri ismi ile anılmaktadır. Bu konuda bankalar birbirleri ile yarışırken, vatandaşa hizmet noktasında her banka farklı kampanyalar ve fırsatlar oluşturmaktadır. Bu tip bir hizmet de, İş Bankası tarafından sağlanmaktadır. İş Bankası’nın özel bireysel ihtiyaç kredilerinden biri hakkında başvuru yapmak isteyen vatandaşlara, banka tarafından hızlı kredi başvuru hizmeti sunulmaktadır.

İş Bankası üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi hızlı başvurusu yapmak isteyen vatandaşların önünde iki yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki, internet bankacılığı kullanılarak ekran üzerinden hızlı kredi başvurusu yapabilmek; ikincisi ise telefon bankacılığı aracılığı ile hızlı kredi başvurusu yapabilmektir.

İnternetten Hızlı Kredi Başvurusu Yapmak

İş Bankası’nın vatandaşlara sunduğu özel ihtiyaç kredileri içinden herhangi birine hızlı kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin seçtiği bir yol olan internet bankacılığından kredi başvurusu yapma işlemi, İş Bankası internet sitesi üzerinden gerekli alanların doldurulması ve başvurunun kontrol edilerek onaylanması ve banka tarafına gönderilmesi ile uygulanmaktadır. Bu sayede hızlı kredi başvurusu tamamlanmış olacak ve bankadan yanıt beklenmeye başlanacaktır.

Telefon Bankacılığından Hızlı Kredi Başvurusu Yapmak

İş Bankası telefon bankacılığı üzerinden hızlı kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, 0 850 724 0 724 numaralı hattı arayarak gerekli işlemleri başlatabilmektedirler. İş Bankası müşterisi olmayanların, bankanın ilgili numarasını cep telefonlarından araması gerekmektedir.

Bu hizmetlere bağlı olarak, wap uyumlu cep telefonunuzdan bankanın ilgili sayfasına ulaşarak hızlı kredi başvurusu yapabilir, İşCep ana menüsündeki “Başvurular” başlığı altından aynı şekilde hızlı kredi başvurusu yapabilir, bankamatik üzerinden de benzer şekilde seçim yaparak bu isteğinize ulaşabilirsiniz.

Hızlı kredi başvuruları için telefon ya da internet bağlantıları işlemleri tamamen kolaylaştıran unsurlardır.

Bir önceki yazımız olan Emeklilere Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ