ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bankacılık alanında hizmet veren ING Bank yatırım, bireysel ve ticari müşteri portföyüne sahip bankalarımızdan biridir. Son yıllarda özellikle birçok finansal alanda atmış olduğu adımlara bakıldığı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak vermiş olduğu hizmetler daha çok ön plana çıkmaktadır. Müşterileri içerisinde bireysel olanlarına kredi ve kredi kartı ürünleri gibi günlük alışverişlerinde kullanabilmeleri için birçok ürünü bulunmaktadır. Müşterilerinin acil olarak nakit avansa ihtiyaç duyduklarında, aylık faturaların düzenli olarak ödenebilmesi için otomatik ödeme talimatı ve alışveriş sırasında taksitli ödeme yapabilme imkanı gibi özellikleri bulunan ING Bank Bonus kredi kartını kullandırmaktadır. Kredi kartı talebinde bulunan ING Bank müşterileri kartın akıbeti hakkında merak ettiklerini Bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme yollarını kullanabilirler.

Kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili olarak kullanılabilecek ilk sorgulama kanalı ING Bank telefon bankacılığıdır. Banka müşterileri ilk olarak 0850 222 0 600 numaralı telefon aramaları gerekmektedir. Yapılan arama ile birlikte ilk olarak sesli kayıt sistemi müşterileri yönlendirerek telefon bankacılığında görevli personele yönlendirme yapmaktadır. Buradan yola çıkarak T.C. kimlik numarası üzerinden sorgulama yapılacaktır.

ING Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme yollarından biri de kredi kartı başvurusu yapılabilmek için kullanılan bireysel müşteri hizmetleri kanalı ile gerçekleştirilebilir. Banka görevlisi talepte bulunan kişinin T.C. kimlik numarası üzerinden veya kredi kartı başvuru formunda bulunan numara üzerinden sorgulama yaptırarak, başvurunun akıbeti hakkında bilgi sahibi olabilir.

Bir önceki yazımız olan Kara Listeden Nasıl çıkılır?  başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. keriman sarıgöl diyor ki:

  bakanıza yaptığım baş vuruyu öğrenmek istiyorum

 2. hülya diyor ki:

  ben dul bagşi alıyorum devletten kiradi cekmek istıyorum yetim parasıda alıyorum nasıl kradi çeke blirim

  1. ferit açar diyor ki:

   kart başvuru sonucunu nezaman alırım

  2. mehmet diyor ki:

   kredi vermeleri biraz zor ama verirlerse bile çok düşük bir miktrar verirler diye düşünüyorum..

 3. ferit diyor ki:

  kart baş vurusu ne oldu

 4. ilhan köksal diyor ki:

  Kırdekartı başvurumun sonucu

 5. mahmut diyor ki:

  başvuru sonucum

BİR YORUM YAZ