İng bank Evlilik Kredisi

İng Bank çeşitli kredi imkanları ile bireysel kredi kullanıcılarına cazip evlilik kredisi tecihleri sağlıyor.Evlilik arifesinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi alımı yapmayı düşünüyorsanı ing Bankın çeşitlilik gösterdiği kredileri detaylı incelemenizi öneriyoruz.

İng Bank Evlilik Kredisi İle Kredi Limitim Ne Kadar Olacak?

İng Bank müşterilerinin ihtiyaçlarına hitap etmek için çok çeşitli krediler sunmaktadır.

Eğer evlilik için geniş bir bütçeye sahipseniz ve ufak tefek ihtiyaçlarınız için az miktarda kredi kullanmak istiyorsanız mini kredi kapsamında kullanacağınız evlilik kredisi size yardımcı olacaktır.3.000 TL’ye kadar kullanım sağlamanız mümkün.

İng banktan maaş alıyorsanız alabileceğiniz maksimum kredi miktarı ise 50.000 TL.Özellikle bütçeleri kısıtlı olan evlilik arifesinde ki bireylere önerebileceğimiz bu kredi ile bir çok ihtiyacınızı karşılayıp hayallerinizde ki düğünü yapabilirsiniz.

Gene maksimum 50.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz düşük masraflı kredide bütçesi düşük olan eş adayları için sunulan bir diğer bireysel kredi.

İng Bank Evlilik Kredisi İçin Vade Seçeneğimiz var mı ?

İng Banktan kullanacağınız evlilik kredisi için 3 ayda 36 aya kadar vade imkanlarından faydalanmanız mümkündür.Ayrıca yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kapsamında vadenizin başlama tarihini 3 ay öteleyebiliyorsunuz.

İng Bank Evlilik Kredisine Nasıl Başvurabiliriz?

İng bank evlilik kredisine

  • Kredi boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 2205’e mesaj göndererek başvurabilirsiniz.Kredi ön onay bilginiz 5 dakika içinde cep telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.
  • Eğer İng Bank müşterisi iseniz ATM’lerden başvurmanız mümkün.Başvuru sırasında istenilen evraklar daha önce sizden temin edildiği için ATM başvurularınızda hemen incelemeye girecektir. ATM üzerinden kredi başvurusu yaparken kartınızın yanınızda olmasına gerek yok.Giriş tuşuna basarak gelen ekrana sırasıyla TC kimlik numarası , cep telefonu bilgisi ve aylık net gelir bilginizi girerek başvuru işlemini sağlayabilirsiniz.
  • Telefon bankacılığı kullanarak kampanyalı kredilere başvurabiliyorsunuz.
  • Ayrıca her bankada olduğu gibi İNG bank şubelerinden de istenilen evraklarla başvuru yapmanız mümkün.

 

 

Bir önceki yazımız olan Odeabank Evlilik Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ