Ing Bank Altın Hediyeli Emekli Kredisi

Ülkemizde artık pek çok emekli maaşlarını diledikleri bankalara taşıyarak sorunsuz bir şekilde çekmektedir. Fakat finansal kaynak desteği her bir finansal kuruluştan farklı ses getirirken bankalar arası da rekabet ortaya çıkmıştır. Bu rekabetten nimetini alan uygulamalardan birisi de Altın Hediyeli Emekli Kredisi olduğunu söyleyebiliriz.

Ing Bank Altın Emeklilik Kredisi Hakkında

Hesabını Ing bankaya taşıyan tüm kredi kart kullanıcıları Ing Bank’ın kampanyalarından yararlanma şansına sahip olmuş oluyor. ING Bank’a taşıyıp 4 yıl taahhüt eden müşteriler bir çeyrek altını almak hakkına sahip olmaktadır. Bu sayede emekliler de bankaya maaşlarını taşırken diğer yandan da çeyrek altın kazanma şansına da sahip olmuş oluyor. Fakat emekli maaşını taşıdıktan sonra ihtiyaç kredisi çekme hamlesi yapan Ing kullanıcılarına ise +2 adet daha çeyrek altın imkânı sağlanmaktadır. Oldukça yüz gülümseten bu uygulama için üstelik 36 ay vade ile çekmiş olduğunuz ihtiyaç kredisini ödeme şansına sahipsiniz. Eğer ki 4 yıl içerisinde Ing fırsatları değerlendirilip Ing Bank kampanyalarına adını yazdıran tüm Ing kullanıcılarının yanı sıra 4 yıl içerisinde giremeyen de tüketiciler altın kazanma şansına sahip olmaktadır. Maaş için 4 sene boyunca sözleşme yapmanız ile birlikte altın imkânından yararlanmaya hak kazanacaksınız.

Altın Kampanyası

Ing bankaya maaşınızı taşıdıktan sonra kredi çekerseniz 5000-10000 TL ye kadar 1 altın sahibi olurken 10000 TL üzeri bir miktar çekerse 3 altın kazanma şansını ortaya çıkarmaktadır. Buna göre hem altın fırsatından yararlanırken diğer yandan da 26 ay vade ile ödeme yükümlülüğüne sahip olacaksınız. Bu hesaptan yararlanmak isteyen kişiler için ilk yapacağı adımlardan birisi de Ing banktan kendisine ait bir hesap açma işlemidir.

Kartınızda para yokken nakit çekmenize ve ihtiyacınızı gidermeye yardımcı olan bu uygulama bütün ihtiyaçlarınızı bir bir karşılamaya katkı sağlar. Maaşınız yattığı vakit hesabınızda alınacak tutar otomatik olarak kesilmekte ve sizlerde ATM Üzerinden sorunsuz bir şekilde maaşlarınızı çekebilme şansına sahip olacaksınız. Bu nedenle artık pek çok emekli bireyler maaşlarını altın kazanmak ve ödemelerini zorlanmadan yapabilmek adına Ing banka yönelmektedir.

Bir önceki yazımız olan İller Bankası Nedir? başlıklı makalemizde İller Bankasının Görevleri Nelerdir? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ