Halk Bankası Çalışma Saatleri

Ülkemizde bankacılık alanında hizmet veren devlet destekli kurumlar arasında yer alan Halk Bankası ilk olarak 1933 yılında kurulmuştur. Devlet destekli en büyük bankaları arasında yer alan Halk Bankası, bu gücünün baş mimarı olan müşterileri ile olan ilişkilerine borçlu olmasıdır. Kendi müşterilerine vermiş olduğu bankacılık hizmetleri sayesinde sevilen, sayılan ve daima güvenilir bir bankacılık anlayışını ortaya koyan kurumlarımız arasındadır. Müşterileri ile birebirde muhatap olmayı seven Halk Bankası bu yüzden ülkemizde 872 yurt dışında 5 tane olmak üzere toplamda 877 adet şubesi bulunmaktadır. Şubeleri dışında müşterileri ile telefon, internet ve ATM’ler üzerinden ilişki kuran Halk Bankası çalışma saatleri noktasında da ülkemizdeki standart bir uygulamayı sergilemektedir.

Şube Çalışma Saatleri

Sabah: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğleden Sonra: 13.30 – 17.00

Halk Bankasının şube çalışma saatleri bu şekilde yansıtılırken ayrıca diğer platformlar üzerinden vermiş olduğu hizmetlerinde çalışma saatleri bulunmaktadır.

Halk Bankası çalışma saatleri nazarıyla internet bankacılığı olarak bilinen www.halkbanka.com.tr internet platformu üzerinden 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca Halk Bankası Dialog adını verdiği 444 0 400 numaralı telefon üzerinden telefon bankacılığı hizmetini yine 7/24 verirken, son olarak birçok il ve ilçe merkezinde bulunan banka ATM’leri üzerinden ise yine 7/24 hizmet vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ