Garanti Kış Kredisi 2015

İnsanlar çoğu zaman borçlarını ödemede yaşadıkları problemler ya da düğün, okul alışverişi, araba ya da ev alma niyeti gibi birçok farklı sebep ile ihtiyaç duydukları nakit para için kredi kullanmak adına bankalara yönelir. Bunun sebebi öncelikle bankalardan aldıkları toplu para ile sıkıntılarını halledip geriye taksit taksit ödeme şansına sahip olmalarıdır.

Ancak son dönemlerde kredi kullanım sebeplerinden en sık rastlananlardan biri de yatırım amaçlı kredi çekmektir. İnsanlar toplu olarak çektikleri parayı kendi adlarına yatırıma dönüştürerek sonrasında aylık rutin borç gibi bankaya geri ödemektedir. Bu borçlanarak birikim yapma yöntemi genel olarak kenara para koyma alışkanlığı olmayan insanlar için oldukça faydalı bir araçtır.

En Ucuz Kredi Veren Banka?

Her ne sebep ile olursa olsun kredi çekmeye karar veren kişiler bankaların hem kendi aralarında hem de kendi içlerinde düzenlemiş olduğu farklı kredi ürünlerini inceleyerek kendileri için en uygun olan ürünü belirlerler. En ucuz kredi ürünlerini sunan bankalar genelde sektörde adını duyurmayı başarmış bankalardır. Yani Finansbank, Halkbank, Vakıfbank, Akbank ve Garanti Bankası gibi. Bu bankaların uygun şartlarda kredi sunma nedenleri müşteri portföylerinin oldukça geniş olmasıdır. Ayrıca bankalar kendi aralarında kredi pazarında rekabet yaratabilmek, adlarını daha da çok duyurabilmek ya da piyasada ki güvenirliliklerini devam ettirebilmek adına da belirli dönemlerde farklı kredi ürünleri hazırlamaktadır. Tüketicilerin bu tarz kredi uygulamaları arasında kendileri için en avantajlı olanını yakalayarak yararlanmaları oldukça önemlidir.

Son dönemlerde hemen her bankanın kış kredisi adı altında müşterilerine sunmuş olduğu kredi ürünleri oldukça cazip seçeneklere sahip. Farklı bankaların sunmuş olduğu bu kredi ürünlerinden avantaj olarak öne çıkan bir tanesi Garanti Bankası Kış Kredisi 2015 Kampanyası.

Garanti 2015 Kış Kredisi Şartları

İhtiyaç kredisi kampanyaları arasında geçen ay yerini alan ve bu ay da aynı faiz oranı ile kredi kampanyasına devam eden Garanti, uygun ödeme koşullarının yanı sıra düşük faizli kredi seçenekleri ile de dönemin en uygun kredi alternatiflerinden biri olmaya devam ediyor.

Söz konusu kredi kampanyası kapsamında, bankanın müşterilerine uyguladığı faiz oranı düşük faizli kredi için 0.95 bu oran 9 ay vade ve 3.000.-TL kredi kullanımlarında geçerli. Vadeyi 36 aya kadar yükseltmek ve kredi rakamınızı biraz daha büyütmek isterseniz banka sizlere 1.30 oranında bir faiz seçeneği sunuyor. Ayrıca kredi tutarının sadece binde 5’i sizlerden dosya masrafı olarak kesiliyor. Oldukça cazip şartlara sahip kredi kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey internet üzerinden, cep telefonunuzdan ya da banka şubelerinden başvuru yapmak.

 

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kış Kredisi 2015 İle Masrafsız Kredi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ