Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık sektörünün yıllardır değişmeyen yüzleri arasında yer alan Garanti Bankası müşterilerinin finansal destek ürünleri arasında yer alan birçok ürünü hizmetlerine sunmaktadır. Bu ürün grubu arasında yer alan ve sadece Garanti Bankasına ait olan Bonus kredi kartı kullanıcılarının birçok alışveriş ödemelerinde, ihtiyaç halinde nakit avans imkanı ve düzenli olarak faturaların ödenmesini sağlamaktadır. Bonus kredi kartının sahip olduğu avantajları kullanmak isteyen Garanti Bankası müşterileri başvuru için çeşitli hizmet kanallarını kullanabilirler.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek olan ilk hizmet kanalı banka şubeleridir. Banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile yapılacak olan görüşmede kredi kartı talebi dile getirilmelidir. Yapılacak olan bu şifayi bilgiden sonra banka görevlisi size bir adet Bonus kredi kartı başvuru formu doldurtacaktır. Evrakın doldurulması sırasında bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösterin aksi halde kart sonucu ile ilgili size geri dönüşlerde sıkıntı yaşanabilir.

Garanti Bankası kredi kartı talebi için kullanılan bir diğer platform ise, bankanın resmi internet sitesi üzerinden bulunan kredi kartı başvuru ekranıdır. Başvuru ekranında banka sizden adınızı, soyadınız, telefon, T.C. Kimlik Numarası ve kart tipini girmenizi istemektedir. Akabinde “Hemen Başvur” ekranına tıklamanız yeterlidir.

Bonus kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir diğer platform ise 444 0 333 numaralı telefon bankacılığını aramanız yeterlidir. Sesli yanıt sisteminin sizi karşılamasından sonra sırasıyla 1-5-2-1 tuşlamanız ile birlikte Bonus kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

online_kredi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ