Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Finans sektöründe Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumunda bulunan Garanti Bankası, hizmetlerinin büyük bir bölümünü bireysel müşterilerinin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Bireysel müşterilerinin Garanti Bankası aracılığı ile talep ettikleri ürünleri başında Bonus Kredi Kartı gelmektedir. Bu ürün sayesinde ihtiyaç duydukları nakit avans desteğini, aylık faturaların otomatik ödeme talimatı ile ödenebilmesini ve aynı zamanda Türkiye’nin birçok yerinde bulunan alışveriş merkezlerinde yapılan alışveriş sırasında ödeme kolaylığı sağlaması ile bilinir. Başvuru talebinde bulunan banka müşterisi, kartın kendisine çıkıp çıkmadığını Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemleri ile sorgulayabilir.

Garanti Bankası bu sorgulama işlemi için ilk olarak resmi internet sitesi üzerinden bulunan Kredi Kartı Başvuru Takibi ekranını kullandırmaktadır. Açılan ekranda yer alan bilgilerin girilmesi ile birlikte sorgulama yapılması neticesinde kredi kartının müşteriye çıkıp çıkmayacağı noktasında bilgi sahibi olmasını sağlayabilir.

Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerinden biri de 444 0 333 numaralı telefon bankacılığıdır. Sesli yanıt sisteminin Garanti Bankası Telefon Bankacılığı müşteri temsilcisine yönlendirmesinin ardından kredi kartı başvuru neticesi için T.C. Kimlik Numarası üzerinden sorgulama yapılabilir.

Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi için kullanılabilecek son hizmet kanalı ise, banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisidir. Banka yetkilisine gerekli talebin iletilmesinden sonra T.C. Kimlik Numarası üzerinden veya kredi kartı başvuru formu numarası üzerinden yapılacak sorgulama neticesinde belli olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Muhamedi diyor ki:

    Kıredikartımonaylandımı

  2. NAZİFE diyor ki:

    KART NE ZAMAN GELİR

  3. cihan diyor ki:

    ben kredi kartına basvuru yaptım onaylandı ama bana mesaj geldi kartınız gönderilmiştir diye 10 gün oldu kartım hala ortalıkta yok bulundugum yerde garantibankası şubesi de yok ne yapmam lazım yardımcı olun…

BİR YORUM YAZ