Garanti Bahar Kredisi

Garanti Bankasının müşterilerinin taleplerine uygun olarak sunmuş olduğu bahar kredisi ile tün ihtiyaçların kısa süre içerisinde giderilmesinde pay sahibi olmuştur. Garanti Bankası Bahar Kredisi ile bütçenize kazanç getirmeye geliyor. Bu sayede verilen bahar kredisi desteği ile tüm borç ve sıkıntılarınızdan kurtulabilmektesiniz. Tatil, erken rezervasyon, düğün hazırlıkları vb. tüm ihtiyaçlarınız için Garanti Kredi departmanından hazırlamış olduğu %0,99 faiz oranı ile tüm müşterilerin bahar döneminde de ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yalnızca 99 TL dosya masrafı ödeyerek 3.000 TL nakit para desteğine Garanti Bankası aracılığı ile sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dilerseniz 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurunuzu da yapabilmektesiniz. Üstelik bahar kredisi ile 36 aya kadar vadeli olarak ödeyebilme şansına sahip olacaksınız.

Garanti Bahar Kredisi avantajları ve Başvuru

Garanti Bankasına bağlı bulunan tüm müşteriler ister şubeye yönelerek isterse de online kanallar aracılığı ile bahar kredisi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Banka tarafından gerekli görülen tüm şartlar yerine getirildikten sonra Bahar kredisi alma hakkına sahip olursunuz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmayı düşünenler için faiz oranları düşük bir şekilde belirlenmiş ve tüketici ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik hizmet verilmiştir. İhtiyaç kredisi kampanyaları arasında öne çıkan bu seçenek yine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlere özel imkân ve seçenekler sunulmuştur. Buna göre;

İhtiyaç kredisi faiz oranları % 0,99 olarak belirlenmiş

Kredi tahsis ücreti 99 TL

Kredi sigorta masrafı toplamda 144 TL

100000 TL kredi ve 36 ay vade sınırına kadar ihtiyaç kredisi hesaplaması için 3000 TL olarak belirlenmiştir. Bu sayede tüm tüketici grupları da bahar ayında ki ihtiyaçlarını karşılamak adına garanti bankası bahar kredisi başvurularını yapabilir ve güvenle temin ettiği ihtiyaç kredilerini kullanabilir.

Bankalar ve ihtiyaç kredileri arasında 2014 yılıyla birlikte artan faizler kapsamında en uygun kredi seçenekleri sunan garanti Bankası çoğu tüketici tarafından rağbet edilen özel kuruluşlar arasında yer almaktadır. Düşük faizli bahar kredisi imkânı sunan Garanti Bankası bahar döneminde de müşterilerine unutmadan hizmet veriyor. Bu sayede artık tüm ihtiyaçlar Garanti Bankası aracılığı ile en iyi şekilde karşılanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bankadaki Telefon Numaramı Ve Ev Adresimi Nasıl Değiştirebilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ