Garanti American Express Nedir?

En çok kullanılan bankacılık ürünlerinden ilki kredi kartı ürünleridir. Gerek belirlenen limitler ile gerek ise kullanım kolaylığı ile toplum tarafından hemen benimsenen ve her alanda kullanılabilen kredi kartları, çoğu sıkıntıyı da pratik bir şekilde çözebilmektedir. Özellikle cebindeki nakit parayı harcamak istemeyen kişilerin doğrudan kullanımına başvurduğu kredi kartları, harcamaların taksitlere bölünmesi ile de vatandaşı rahatlatmaktadır. Kredi kartlarının kontrollü kullanılması kişilere yarar sağlarken, eğer kişiler gelirleri oranında harcama yapmazlarsa sonları ekonomik anlamda felaket olabilmektedir.

Öte yandan kredi kartları bankaların ürünleri olduğu için ve bankalar da bundan kazanç sağladıkları için bankalar çeşitli kampanyalar ile müşterileri kendilerine çekmek istemektedirler. Bunun için uygulanan reklam yöntemlerinde, çeşitli fırsatlar ve kampanyalar vatandaşa tanıtılmaktadır. Böylece vatandaş, ekonomik yönden bu seçenekleri değerlendirmek adına söz konusu karta yönelim gösterebilmektedir.

Garanti Amerikan Express

Garanti Bankası, ülkemizin en köklü ve en güvenilir kuruluşlarından biridir. Bankacılık alanında yaptığı yatırımlar ve gerçekleştirdiği atılımlar ile beraber kendini kanıtlayan yapısı ve yatırımcılara olan desteği ile her zaman adından söz ettiren Garanti Bankası, dünya çapında geçerliliği olan ve dünyanın en prestijli kartlarından biri durumundaki Amerikan Express ürününü halkımız ile buluşturmuştur.

Garanti Amerikan Express, bir bakıma çok avantajlı bir eğlence ve seyahat ürünü olarak da lanse edilebilmektedir. Çünkü dünya çapında çoğu otel ve restoranda %20’lere varan indirimlere sahip olan bu kart aracılığı ile ekstra taksitlendirmelerden de yararlanılabilmektedir.

Öte yandan pek çok anlaşmalı mağaza ve ürün ile ilişikli yapılan alış verişlerde, kartın kendisinden bulunan ekstra taksit ya da ekstra indirim hakları da vatandaşı mutlu eden diğer detaylardır. Kısacası Amerikan Express Card, dünyanın her yanında güven ve rahatlık içinde kullanarak kazanç sağlayacağınız bir banka ürünü olarak kendini göstermektedir.

Garanti Amerikan Express Nasıl Elde Edilir?

Garanti Bankası’nın internet sitesine girilerek, söz konusu kartın bilgilerinin verildiği adres üzerindeki “Başvur” butonuna tıklamanız halinde işlemleriniz başlatılmış olacaktır. Aynı zamanda 444 0 333 nolu Alo Garanti ya da Garanti şubeleri de bu konuda size yardımcı olabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Tek Çekim Faiz Oranları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ