Finansbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlayan Finansbank, müşterilerine Cardfinans kredi kartını sunmaktadır. Alışveriş sırasında taksitli ödeme kolaylığının yanında ihtiyaç halinde nakit avans desteğini de taksitli olarak sunan Finansbank, aynı zamanda aylık ödemelerin daha kolay bir şekilde yapılabilmesi için otomatik ödeme talimatını da Cardfinans kredi kartı üzerinden gerçekleştirmektedir. Finansbank müşterileri bu kredi kartına birkaç farklı hizmet kanalı üzerinden başvuru yapabilirken, başvurunun sonucu ile ilgili olarak üç farklı hizmet yolunu kullanabilmektedirler.

Finansbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme ile ilgili olarak kullanılabilecek ilk yol kart başvurusu için banka şubelerindeki bireysel müşteri hizmetleri aracılığıdır. Burada bulunan banka görevlisi kredi kartı talebiniz ile ilgili bilgi sahibi olabilmeniz için T.C. kimlik numarası üzerinden sorgulama yaparak kartın sizlere verilip verilmeyeceği noktasında detaylı bilgi aktarmaktadır.

Cardfinans kredi kartı başvuru sonucu sorgulama ile ilgili olarak banka müşterilerinin en çok kullanmış olduğu yollardan biri de Cardfinans internet sitesi(buradan) üzerinden yapılan sorgulamadır. Kart başvuru sorgulama ekranında bulunan kimlik ve iletişim bilgilerini girdikten sonra güvenlik kodunun girilmesi ile birlikte “Başvurularımı Listele” butonuna tıklanır ve başvuru hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir.

Finansbank’ın ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen banka müşterilerinin kullanabileceği ikinci başvuru sonucu ekranı ise, telefon bankacılığıdır. Banka müşterileri ilk olarak 0850 222 0 900 numaralı telefonu çevirmelerinin ardından sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi ile birlikte Finansbank telefon bankacılığı yetkilisi ile görüşmeleri yeterli olacaktır. Burada bulunan yetkili T.C. kimlik numarası aracılığı ile yapacakları sorgulama neticesine göre kredi kartı başvuru işlemini gerçekleştirmiş olacaklardır.

Bir önceki yazımız olan ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ