Finansbank EFT Saatleri

Finansbank müşterileri kendi hesaplarından başka bankanın hesabına para transferi için EFT işlemlerini kullanmaktadırlar. Bankanın belirlediği zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilen EFT işlemi için Finansbank EFT saatlerini yeniden belirlemiştir.

Finansbank EFT İşlemi ve Saatleri

Özel teşebbüs destekli bankalardan biri olarak hizmet veren Finasbank, şubeleri, ATM’leri, mobil ve internet bankacılığı gibi yeni uygulamaları üzerinden EFT işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlamaktadır. Para transferi için Finansbank EFT saatlerini hafta içi her gün saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasındadır. Farklı bankanın hesabına yaptığınız para transferi aynı gün içerisinde 10 dakika da aktırılmaktadır. Finansbank ve Merkez Bankasının yoğunluğundan dolayı EFT işlemi 30 dakikayı bulabilmektedir. Ayrıca EFT saatleri içerisinde yapılmayan tüm para transferleri bir sonraki ilk mesai gününde aktarılmaktadır.

Finansbank EFT Sorgulama İşlemi

Finansbank EFT saatleri içerisinde gerçekleştirdiğiniz para transferlerini gün sonunda muhatap bankanın hesabına aktırılmadığı takdirde hemen yapmış olduğunuz işlemleri gözden geçirin. Sorun sizden kaynaklanmıyor ise bu sefer Finansbank şubeleri veya 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Banka görevlileri ile yapacağınız görüşmede EFT işleminizdeki sorunu dile getirdiğiniz gibi yeniden EFT ile para transferi yapabilmek için görevlilerden yardım talep edebilirsiniz. EFT işleminiz ile ilgili sorun bankanızda değil ise bu sefer muhatap bankanın şubeleri veya çağrı merkezi ile görüşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Denizbank EFT Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ