Finansbank Borç Transfer Kredisi 2015

 Finansbank Borç Transfer Kredisi Nedir?

Finansbank’ın müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu kredi alternatiflerinden biri de borç transfer kredisidir. Sizlerde farklı bankalara ait kredilerinizi ya da kredi kartlarınızı Finansbank’ın 36 ay vade, esnek ödeme planı ve uygun faiz oranları ile sizler için hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi ile bütün borçlarınızı tek bir nokta altına toplayabilirsiniz.

Finansbank’a kredi kartı ve kredi borçlarınızı bankanın sizden istemiş olduğu gerekli koşulları sağlamış olmanız durumunda oldukça uygun geri ödeme seçenekleri ile taşıyabilirsiniz. Üstelik Finansbank’ın bu ürünü ile ilgili faiz oranları %1,19’dan başlamaktadır. Bu sayede oldukça düşük faiz oranları ile kredi ve kredi kartı borçlarınızı Finansbank ile tek çatı altın toplamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Finansbank Borç Transfer Kredisi İçin Gereken Koşullar Nelerdir?

            Finansbank’a transferini gerçekleştirebileceğiniz kredili ürünler, kredi kartı, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisidir. Bu kredi ürünlerinin dışında kalan KMH, Finansbank’taki borçları ve Konut Kredisi Finansbank’a transfer edilememektedir.

Ayrıca karşı bankaya olan kredi borcunuzun tamamını Finansbank’a transfer edebilirsiniz. Finansbank Şubelerinde görünen rakamdan daha düşük rakama denk gelecek şekilde transfer gerçekleştirilememektedir.

Farklı bankaya ait toplam kredi kartı borçlarını ya da toplam kart borcunuzdan daha düşük tutarları Finansbank’a transfer edebilirsiniz. Finansbank tarafından karşı bankadaki borcunuzu ödemek adına gerçekleştirilecek EFT’ler için hiçbir ücret yüklenmeniz gerekmez. Banka tarafından yapılan EFT’ler işlemin yapılmış olduğu günden itibaren ilk iş günü söz konusu bankaya ulaşmaktadır. Kredi kartlarınız ile ilgili ödeme söz konusu kartınızın numarasına yapıldığı için sizlerin ayrıca farklı bir işlem yapmasına gerek olmamaktadır fakat kredi ile ilgili borçlarınız için yapılmış olan borç transferi işlemlerinizde mutlaka karşı banka şubesini aramanız ve bilgi vermeniz gerekmektedir.

Finansbank Borç Transfer Kredisi İle İlgili Gerekli Belgeler

Finansbank sizlerden söz konusu borç transfer kredisi ile ilgili olarak tüm krediler de olduğu gibi nüfus cüzdanınızın aslı ya da noter tarafından tasdiklenmiş suretinin yanı sıra adres kayıt sisteminde ki adresinizin güncel olmadığı durumlarda sabit telefon, doğalgaz, su faturası gibi son üç ay içerisinde adınıza düzenlenmiş faturalardan birini istemektedir. Son olarak da gelir belgenizi banka şubesine iletmenizin ardından söz konusu kredi ile ilgili başvuru süreciniz hızla ilerlemeye başlayacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Garanti Kış Kredisi 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ