Fibabank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Ülkemizin önde gelen bankaları arasında yer alan Fibabank hizmetlerinin büyük bir bölümünü KOBİ, Tarım, Bireysel ve Ticari müşterilerinin talepleri doğrultusunda ortaya koymaktadır. Özellikle birçok bankacılık işleminde büyük kolaylıklar sağlayan Fibabank, bireysel müşterilerinin günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı ve acil nakit avans desteği için Fibabank Bonus kredi kartının kullandırmaktadır. Birkaç başvuru kanalı vasıtasıyla işlemlerini gerçekleştiren banka müşterileri talebin hangi aşamada olduğunu öğrenebilmeleri için yapmaları gerekenlerin başında telefon bankacılığı ve banka şubeleri bulunmaktadır. Fibabank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme için aşağıdaki sorgulama platformlarını kullanabilirsiniz.

Başvuru sorgulama için ilk kullanılacak yöntemlerin başında şüphesiz Fibabank telefon bankacılığı gelmektedir. Kredi kartı talebinde bulunan banka müşterisi ilk olarak 444 88 88 numaralı telefon aradıktan sonra sesli kayıt sisteminin telefon bankacılığı yetkilisine ulaşana kadar tuşlamaları gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Daha sonra banka yetkilisi aracılığı ile T.C. kimlik numarası üzerinden sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir. Böylece kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğu rahatlıkla öğrenilebilir.

Fibabank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için kullanılabilecek bir diğer platform ise, Fibabank şubeleridir. Banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılacak olan sorgulama işlemi için özellikle T.C. kimlik numarası veya kredi kartı başvuru formunda bulunan başvuru referans numarası olması gerekmektedir. Bu numaralar üzerinde gerekli sorgulama işlemi gerçekleştirilerek başvuru talebinin hangi aşamada olduğu sonuç ve değerlendirme kısmı ile ortaya çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Kalem Yiyen Kişiye Kredi Çıkar Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. füsun çapan diyor ki:

    kredi kartı başvuru sorgulama alternetifiniz neden kullanılamıyor…

BİR YORUM YAZ