Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlilik kredi almaya karar verdiniz ancak hangi banka sizin için daha avantajlı ? Bankalar evlilik kredilerini bireysel tüketici kredileri kapsamında değerlendirmektedir.Vade seçenekleri maksimum 36 aya kadar olabiliyor.Ancak esnek ödeme sistemleri ve avantajlı faiz oranları ile farklılık yaratan bankalar arasında size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Denizbank Evlilik Kredisi

Denizbank’ın 36 aya kadar farklı faiz oranları ile sunduğu evlilik kredisini geri öderken eşit taksitli , esnek taksitli yada sabit faizli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Vadenize göre sunulan faiz oranları ise

  • 0-12 ay arası %1,64
  • 13-24 ay arası %1,69
  • 25-36 ay arası %1,74

Olarak değişim göstermektedir.

Denizbank evlilik kredisine web , telefon yada banka şubeleri aracılığı ile başvurmanız mümkün.Ayrıca başvurunuza  1 gün içinde geri dönüş yaparak işlemlerinizi hızlıca tamamlanmasına yardımcı oluyorlar.Kullandığınız evlilik kredinizi 45 gün sonra geri ödeyecek şekilde esnetebiliyorsunuz. Denizbank’ın size sunduğu maksimum kullanım miktarı ise 55.000 TL’dir

HCBS Bankası Evlilik Kredisi

HCBS banktan evlilik kredisi alacaksanız 30.000 TL’ye kadar olmak üzere 36 ay vade ile kullanım sağlayabilirsiniz. Kefilsiz krediyi bir avantaj olarak sunan HCBS bankın 24 aylık vade için sunduğu faiz oranı %1,36’dır.

Teminat olarak yapılacak sigorta ödemenizi kredi kullanımınızın başında kredinize mahsuben ödeyebileceğiniz gibi , kredi ödemelerinize de dahil edebilmeniz mümkün. Üstelik HCBS size özel düşük sigorta prim miktarı vermektedir.

Ayrıca bankanın maaş müşterilerine özel faiz oranları bulunuyor.

 

Vakıf Bank  Evlilik Kredisi

Vakıf Bank tarafından evleneceklere sunulan kredi üst limiti 20.00 TL’ye kadar.%1,11’lik düşük faiz oranı sunan bankanın en yüksek vadesi ise 18 ay olarak belirtilmiş.

Vakıf Bank’ta size kefilsiz kredi imkanı sunan bankalar arasında yerini alırken kredi notunuza ve geçmiş kullanımlarınıza bağlı olarak kefil veya ek belge isteme hakkını saklı tutuyor.

Yapı Kredi Bankası Evlilik Kredisi

Yapı Kredi bankasının sunduğu esnek geri ödeme modeli ile evlilik kredisi geri ödemelerinizi bütçenizi sarsmadan kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Taksit tutarlarını kredi kullananların kendi bütçelerine göre belirledikleri esnek ödeme modeli ile her kişiye özel ödeme sistemi oluşturulmaktadır.

Ödemelerini belli dönemlerde daha fazla belli dönemlerde daha az olmak üzere belirleyebilir veya gelecekte artacak gelirinize göre kademeli olarak artan ödeme modelini seçebilirsiniz. Yapı Kredi bankası  ayrıca 3 ayda bir  ödeme yapacağınız esnek bir model daha sunmaktadır.

Vade süreniz Yapı Kredi bankasında 36 aya kadar uzayabiliyor.Faiz oranları

  • 24 ay vadeli kredide %1,21
  • 36 ay vadeli kredide %1,13

Olarak belirlenmiş.

Başvuru miktarınız  10.000 TL olarak  limitlendirilmiştir.Ancak kredi politikalarına göre mevcut müşterilerine 75.000 TL’ye kadar ön onaylı kredi sunalabilir.

Bir önceki yazımız olan Kıdem Tazminatı Yasası 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ