EnPara.com Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankaların çalışma prosedürlerinin arasında hem kuruluşlar, hem de müşteriler açısından en çok dert yanılan konuların başında, neredeyse her işlemde kesilen masraflar gelmekteydi. Finansbank, kurmuş olduğu enpara.com üzerinden şubesiz bankacılık sistemini geliştirerek bu alanda önemli bir adım attı. Söz konusu finans sitesi üzerinden ihtiyaç duyulan tüm işlemlerde oldukça rahat, kolay ve pratik şekilde yapılabilmekteyken, aynı zamanda bu işlemlerden masraf kesintilerinin yaşanması da engellenmiş oldu.

Enpara.com üzerinde yapılabilecek olan işlemlerin en dikkat çekenlerinde bir tanesi ise, ihtiyaç kredisi ürünü hakkındaki başvuru ve kullanım konularından oluşuyor. Enpara.com üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için, doğal olarak bu platforma üye olmanız gerekiyor. Üyelik için gereken bilgilerin doldurulması ile banka sizinle iletişime geçiyor ve üyeliğiniz aktif ediliyor. Daha sonrasında ise adım adım şu işlemleri yaparak ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabiliyorsunuz;

  • EnPara.com platformundaki krediler alanında yer alan ihtiyaç kredisi bölümüne gidiliyor.
  • İhtiyaç kredisi başlığı içine girildiğinde, platform sizden bir takım bilgileri istiyor. Bu bilgileri, yine aynı yerdeki forma işlemeniz ve sizden istenilen bilgileri bankaya eksiksiz vermeniz gerekiyor. Söz konusu bilgiler kişisel, eğitim, iletişim ve mesleki bilgiler kapsamında sizden isteniyor.
  • Bankanın tarafınızdan istediği bilgileri forma girdikten sonra, güvenlik kodunu ilgili alana girerek devam butonuna basmanız gerekiyor.
  • İkinci olarak açılan sayfada da sizden bir takım bilgiler istenebiliyor. Eksik noktaların da tamamlanması ile bilgi verme işlemleriniz bitiyor.
  • Tüm bilgilerinizi kontrol ettikten sonra, başvurduğunuz kredinin sizin ile ilgili olan bölümünü onaylamanız gerekiyor. Kredi onaylama işlemi, ihtiyaç kredisi başvurusu için yapılan son adımı oluşturuyor.

Enpara.com üzerinden bu adımlar ile başvurusu yapılan ihtiyaç kredisi başvurusu, normalde banka şubelerinin kestiği çeşitli masrafları sizden istemiyor. Aynı zamanda düşük faiz oranları ile kredi hizmetiniz ayarlanmış oluyor. Banka tarafından kredi başvurunuzun onaylanmasının ardından ise, istediğiniz zaman ilgili platform üzerinden başvurarak elde ettiğiniz bireysel ihtiyaç kredinizi kullanabilmeniz mümkün hale geliyor. Bu krediye başvurmak ve onu kullanmak bu kadar basit.

Bir önceki yazımız olan Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ