Enpara.com EFT Saatleri

Bankacılığa farklı bir bakış açısı kazandıran Enpara, Finansbank alt yapısı ile kurulmuş bankacılık sektörüne şubesiz bankacılık anlayışını, yüksek faiz oranlarını ve birçok bankacılık işlemini internet üzerinden gerçekleştirmeyi sağlamaktadır. Ayrıca yapmış olduğu işlemlerin herhangi birinden para almadan gerçekleştiren enpara.com, özellikle para transferi işlemleri ile ilgili en çok tercih edilen sistemlerden biridir.

Enpara EFT İşlemi ve Saatleri

Para transferi işlemleri noktasında çok fazla tercih edilen Enpara, özellikle farklı bankalar da bulunan hesaplara para göndermek isteyen müşterileri için EFT işlemlerini yenileyerek herhangi bir ücret almadan gerçekleştirmektedir. Sistemsel olarak diğer bankalardan farklı çalışmayan Enpara, EFT işlemleri için müşterilerinin hafta için her gün sabah 09.00 ile akşam 17.15’e kadar para transferlerini gerçekleştirmektedir. Enpara EFT saatlerinin geniş bir zaman dilimine yayılması müşterilerin tüm para transferlerini daha kolay yapmasını sağlamaktadır. Enpara.com internet platformu üzerinden yapacağınız EFT işlemleri karşı muhatap bankanın hesabına 10 dakika gibi kısa bir sürede aktarılmaktadır. Sürenin bu kadar kısa olması enpara.com platformunu çok iyi işlemesi ile alakalıdır. Hafta içi Enpara.com EFT saatleri arasında para transferi yapamadığınız zaman paranız muhatap bankanın hesabına ilk mesai gününde geçeceğini unutmayalım.

Enpara.com EFT Sorgulama

Hafta içi gerçekleştirmiş olduğunuz EFT işlemi Enpara.com platformunun, Merkez Bankasının ve diğer sistemlerin yoğunluğundan dolayı 30 dakika kadar sürebilmektedir. Bu sürenin dışında ve aynı gün içerisinde gerçekleşmeyen para transferlerinde ise ilk yapılması gereken EFT bilgilerini kontrol etmektir. Burada herhangi bir sorun yok ise bu sefer enpara.com platformunun çağrı merkezi numarası olan 0850 222 36 63’ü hemen aramanız ve durumu bildirmeniz gerekecektir. Çağrı merkezi üzerinden çözülemeyen sorunlarınız için Finansbank şubelerini de kullanabilirsiniz. Sorunun kendi bankanızdan kaynaklanmadığını öğrendiğiniz ilk andan itibaren karşı muhatap bankanın çağrı merkezi ile irtibata geçmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Anadolu Bank EFT Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ