Enpara.com Çalışma Saatleri

Bankacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Finansbank, bu alanda sürekli yenilikçi ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Geliştirmiş olduğu birçok yeni sistem ile müşterilerinin bankacılık işlemlerini kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Finansbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan yeni hizmeti En Para platformudur. Bankacılık sistemine yeni bir anlayış getiren enpara.com tüm hizmetlerini internet ve telefon bankacılığı aracılığı ile vermektedir. Finansbank alt yapısını kullanan bu yeni platform sayesinde birçok bankacılık işleminizi internet üzerinden girilmek kaydıyla hızlı bir şekilde bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com çalışma saatleri müşterilerine daha iyi hizmet verebilmesi için kesintisiz 7/24 olarak verilmektedir. Enpara.com müşterileri tüm bu hizmetleri kesintisiz olarak internet bankacılığı üzerinde yararlanacaklardır. Müşterilerin bilmesi gereken tek şey para transferleri, fatura ödemeleri ve bazı diğer bankacılık işlemlerini yine Enpara.com çalışma saatleri içerisinde sadece belirli zaman diliminde gerçekleştirmektedir.

Enpara.com müşterileri telefon bankacılığını ise sabah 08.00 ile gece 01.00 saatleri arasında kullanabilmektedirler. Bunun dışında telefon bankacılığı hizmeti gece 01.00 dan sonra tamamen sesli kayıt sistemi tarafından kullanılmaktadır. Özellikle herhangi bir şekilde Encard’larınızdan biri çalınır veya kaybolur ise yine bu sesli kayıt sistemine bırakacağınız sistem sayesinde anında kapatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aktifbank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ