Emeklilere Kredi Veren Bankalar 2015

Ülkemizde hem kurumsal hem de özel Bankacılık hizmetlerini sergileyen birçok kuruluş emeklilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına hizmet vermektedir. Vatandaşların tüm ihtiyaçlarını minimum süre zarfında ortadan kaldırmaya gelen tüm bankalar bünyesi altında yer alan ürünleri tüketicileri ile paylaşmaktadır.

Ürünlere bakıldığı andan itibaren her ne kadar emekliye kredi veren Banka çoğunlukta olsa da kimi bankalar uygun kredi seçenekleri sonucunda diğer bankalara göre bir adım ön basamaktadır. Tüm emeklilerin de ihtiyaçlarını gidermek adına düşük faiz seçenekleri ve vadeli ödeme imkânı tanıyan bankalar sektörel hizmetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Emeklilere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankların en gözde toplulukları arasında emekliler yer almaktadır. Buna göre her banka emekliye uygun bir ihtiyaç kredisi kriterleri ortaya koyarak kısa zaman içerisinde ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır. İhtiyaç kredisinden tutunda araç kredisine, tatil kredisinden konut kredisine kadar tüm isteklerinize uygun olarak şekillenmiş krediler bankalar tarafından emeklilere de verilmektedir. Hatta günümüzde birçok mağazada emeklilerin maaşını kendi bankasına taşınmasından dolayı da hem kredi imkânı, hem hediye indirimleri hem de düşük faiz uygulamasını devreye koymuştur.

Emekliye kredi veren bankalar 2015 yılı itibari ile ülkemizde bankacılık hizmetlerini sürdüren her bir kuruluş vermektedir. Emekliye kredi veren bankaların en başında Denizbank gelmektedir. Emeklilere sunmuş olduğu düşük faiz uygulaması sonucunda çoğu emekliler kredi ihtiyaçlarını DenizBank aracılığı ile gidermektedir. Emeklinin yüzünü güldüren Denizbank 3 ayda 1 anapara ödemeli kredi vererek sektörün en uygun kredi olanağı tanıyan bankaları arasında yer almaktadır.

Eğer DenizBank‘a maaşınızı taşıdığınız andan itibaren faiz daha da aşağılara çekilmekte ve 2 adet çeyrek altın kazanma şansı da sunulmaktadır. İş bankası da ayda bir veya 3 ayda bir taksit ödemeli kredi imkânı sunan kuruluşlar arasındadır. Her ne kadar ülkemizde yer alan bankalar emeklilere kredi imkânı tanısa da Deniz Bank, İş bankası ve Ing Banka gibi özel kuruluşlar düşük faiz uygulaması ve altın kampanyaları ile tüketicilerin yüzünü en iyi şekilde güldürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Borç Transferi Kredisi Veren 5 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ