Denizbank Kurtaran Hesap

Gelir seviyeniz ne olursa olsun, bazı durumlarda acil nakde ihtiyacınız olabilir. Fatura ödemelerinde, alışverişlerde ve bunun gibi durumlarda elinizin altında belli bir meblağ olmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Birçok banka acil nakit ihtiyacını uzun vadeli krediler ile karşılamaktadır. Ancak Denizbank farklı bankacılık anlayışıyla bu ihtiyaç için yepyeni bir çözüm getirmiştir. Kurtaran hesap, Denizbank tarafından acil nakit ihtiyacını karşılamak için hizmete sokulmuştur. İstenilen gün ve saatte ATM’lerden veya banka şubelerinden faydalanabileceğiniz bu hesap bir kredili mevzuat hesabıdır. Nakit ihtiyacınızı bu hesapla karşılayabilir ve 12 takside kadar geri ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kurtaran Hesabın Özellikleri

– Kurtaran hesap, oldukça kolay geri ödeme seçeneklerine sahiptir. 3, 6, 9 ve 12 taksit seçeneklerinden birini seçebilir ve maddi sıkıntı yaşamayacağınız bir şekilde geri ödeme yapabilirsiniz.

– Kurtaran hesabın temel amacı nakit ihtiyacını istenilen her an karşılayabilmektir. Örneğin banka alışverişiniz esnasında kartınızda yeterli limit yoksa bile, Denizbank kartınızı kurtaran hesabınızla eşleştirebilir ve hesabın sunduğu bakiyeden yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

– Hesabınızda limit yoksa bile bu hesaptan faydalanabilirsiniz.

– Kurtaran hesap, fatura ödeme seçenekleriyle de oldukça kullanışlıdır. Elektrik, su doğalgaz ve telefon faturalarınızı kurtaran hesap tarafından sağlanan bakiyeyle kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte hesabınıza otomatik ödeme talimatı vererek fatura ödemelerinin aksamadan gerçekleşmesini de sağlamanız mümkündür.

– Kurtaran hesabınızda harcadığınız miktar kadar faiz işlemektedir. Birçok bankanın kredili mevzuat hesabı gibi açık kaldığı süre boyunca değil, harcadığınız bakiye kadar ödemeniz gerekir.

Kurtaran Hesap Nasıl Alınır

Denizbank hesabınız varsa kurtaran hesap almak için 3280’e SMS atmanız yeterlidir. KURTARAN yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızla birlikte 3280’e gönderebilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Başvuru sonucunuz 5 dakika içinde incelenecek ve olumlu ya da olumsuz bir dönüş yapılacaktır. SMS başvurunuz onaylandıktan sonra size en yakın Denizbank şubesine nüfus cüzdanı, ikametgâh belgesi ve üzerinize kayıtlı bir faturayla birlikte başvurabilirsiniz. Kurtaran hesaptan faydalanmak için Denizbank hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Hesabınız aktifleştirildiğinde nakit ihtiyacınızı en yakın ATM’den veya banka şubesinden 7/24 karşılayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ